Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban még akkor is ha még csak az elején járunk, túlnyomorészt a férfi kell keresse a nőt pl. facebook-on vagy sms-ben?

Figyelt kérdés
Ha írok akkor ír ha nem írok akkor van, hogy nem nem ír, de a ha igen is csak általában valamikor éjjel lefekvés előtt. Azt mondta amikor erről beszélgettünk, hogy a férfi kell kezdeményezzen de én úgy érzem ez nem frankó, kicsit olyan csicska dolog, mert ha egyenlőek vagyunk akkor legyünk annyira amennyire egy férfi és egy nő egyenlő lehet.

2017. márc. 10. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Egy párkapcsolat pont attól párkapcsolat, hogy a résztvevő felek lelke, egyénisége találkozik, nem pedig a nemi szerepek, legalábbis nem ennyire patikamérlegen kimért módon.


Az sokatmondó, hogy úgy beszél-e rólad, mint "a férfi" vagy mint "te". Ha nem ismeritek egymást eléggé, akkor ne kezdjetek kapcsolatot.

2017. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig úgy volt hogy általában én hívtam a barátnőimet (egyszerre egy volt...).

Szerintem valahogy úgy áll össze a fajükben a dolog, hogy a férfinak kell körbetáncolni őket.

2017. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresse az a másikat, aki érez rá késztetést. A legjobb a kölcsönös érdeklődés. Én össze sem jövök olyan nővel, akinél ismerkedési fázisban érzem a passzivitást és azt is, ha elvárja, hogy folyton csak én keressem. Eddigi barátnőim folyton kerestek maguktól is, nekem ezután már fura lenne, ha csak én keresném a nőt.
2017. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy párkapcsolatban nem számolgatunk semmit - a hívásokat sem.

Ha esetleg nálam (62F) 20-25 évvel idősebb a hölgy, akkor tán megérteném ezt a mentalitását, de elfogadni - az azért nem menne.

2017. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nő vagyok,új randi kapcsolatban.6-odjára talitunk.Minden reggel irunk,napközben beszélünk,sokat.Este is írogatunk.NE VEDD TUTIRA,DE MEGCSAL,VAGY MÁSRA VÁGYIK!!
2017. márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Moonlight Runner kollégánál a válasz. Aki azt várja, hogy körbetáncold, az felejtős.
2017. márc. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a legtöbb mai kislánynak egy ilyen kép van a fejében, hogy az ismerkedés az, amikor a pasi egyoldalúan teper a nô után, a nô meg ezt pontozza. Ezt olvassák a nôi magazinokban / blogokban, ezt hallják a szintén nagyon bölcs barátnôiktôl, hogy ezt így kell csinálni, és annyi eszük meg érzelmi intelligenciájuk már nincs, hogy ebbe belegondoljanak, hogy ez mennyire lekezelô hozzáállás.


Ez van, ezen nem nagyon tudsz változtatni. Szóval kb. az alábbi dolgokat tudod csinálni:

- ha nagyon odavagy a csajért, és emiatt még így is el rudod fogadni, akkor lenyeled a békát.

- ha nagyon szimpatikus lenne amúgy a csaj, de azért a tököd tele van már ezzel, akkor megpróbálod neki elmagyarázni, hogy ez a hozzállás mennyire lekezelô az irányodba és mennyire nem kóser, és közlöd vele, hogy ha akar valamit, akkor ideje, hogy ô is megtisztelje a másikat annyival, hogy egyenlô félként kezeli.

- Elmagyarázod a kiscsajnak, hogy te társat keresel, és az eddigi hozzáállásából világos, hogy ez nem ô lesz. Majd miután ezt elmagyaráztad, hagyod a csajt a manóba, és keresel egy olyan nôt, aki képes normálisan hozzáállni az is erkedéshez és férfiakhoz. De készülj fel, mert az ilyen ritka, mint a fehér holló.

- Te se veszed innentôl komolyan a kiscsajt, hamár ô se képes / akar téged komolyan venni. Akkor nem fog zavarni a hozzáállása, mert te se veszed az egészet komolyan. Tedd be a kiscsajt a "szórakozásra még jó lehet" kategóriába, és fogd fel játékként a dolgot, amiben achievementeket kell gyûjteni...

2017. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor nekem tetszik valaki akkor csak úgy simán ráírok, nem kezdek el taktikázni meg számolgatni, meg kvázi parancsba adni, hogyha férfi vagy akkor teljesíts! Ez a lány nem tűnik túl lelkesnek. Ha egy fiú nagy hatással van ránk akkor mi is keressük az alkalmat, hogy ráírhassunk, hat ló se tud minket visszafogni.


Ha még nagyon az elején tart a dolog akkor félig meddig jogos, főleg ha te kezdted az egész ismerkedést, de egy idő után ennek magától ki kell egyenlítődnie külön felhívás nélkül is.

2017. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő keresse a másikat.

Én legalábbis rövid úton leépítem az olyan nőt, akit mindig én kell keressek, mert:

- vagy nem érdeklem

- vagy érdeklem, csak taktikázásból nem ír sose


Egyik viselkedés sem olyan, amit tolerálni tudnék.

A másik "kedvenceim" még ezek a totál passzív pitsák, kérdezgetek erről-arról, válaszol, de nem dob fel témákat, nem tesz fel egyetlen kérdést se.

Az ilyeneket is lerázom gyorsan, nem vagyok én HR-es, se Gestapo kihallgató tiszt.

2017. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek.
2017. márc. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!