Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megtudta, hogy szivbeteg vagyok most mit tegyek hogy ezt megbocsassa nekem?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan ket eve vagyok egyutt. En szivbeteg vagyok, rendszeresen jarok vizsgalatokra es most bekellett mennem az sztkba utana ugy volt talalkozom a baratommal majd mert moziba akartunk menni. De a baratom nem tud a szivbetegsegemrol. Bementem a gyogyszertarba is a maganorvosom adott receptet meg kellett meg verhigitot vagyis sincumart vennem. Meglepetesemre a baratom a kocsival eszre vett es kerdezte hogy mi van a szatyorban mik ezek a gyogyszerek? Soha eletemben nem ereztem annyira rosszul magamat. Levert a viz nagyon. Nem is akartam hazudni neki. Elmondtam hogy ezek az en gyogyszereim,mert szivbeteg vagyok. Eloszor nem hitte el es ketszer is megkerdezte,hogy "mivan"? Utana hosszabban beszeltem vele errol a kocsiban. De moziba nem mentunk utana. Haza mentunk. Kiszaltunk a kocsibol, felmentunk a lakasra es becsapta maga utan az ajtot. Hozzam sem szolt. Bocsanatot kertem tole, hiszen nem mondtam el neki,hogy szivbeteg vagyok, de ezzel lehet egyutt elni es nem akartam,hogy tudja van ez a betegsegem. Ez negy nappal ezelott volt. Azota persze nagyon sokat kerdezoskodik, de szomorunak latom es hatalmas feszultseg van koztunk. Bocsanatot kertem, de nem reagalt ra. Azt mondta nagyon haragszik es ezt meg nem emesztette meg.

Most mit mondjak neki,mit tegyek,hogy ne haragudjon ram? A kocsiban elfordult tolem es a szemet torolgette. Azt mondta duhos nagyon es csalodott. Szerintetek hogyan tehetnem ezt jova? Nagyon szeretjuk egymast, szerelmesek vagyunk egymasba. De errol nem beszeltem vele soha. Es most sokszor aggodalmaskodik. Tegnap pl a taskambol elokereste a gyogyszereimet es elolvasta a papirokat meh a leleteimet is. Gondosom eldugtam elole. De most mar tok felesleges. En azthittem hogy zavarni fogja,ha elmondom neki,hogy van ez a betegsegem. Az a baj,hogy lehet a agusztusban muteni fognak. Az lesz az elso mutetem. Es nagyon felek. Nagyon sajnalom,hogy nem mondtam el neki. Szerintetek meddig kell varnom,mit tegyek,hogy megbocsasson?


20 eves lany vagyok. A baratom 26 eves. Mar osszekoltoztunk. Mindketten dolgozunk. A szuleim Angliaba koltoztek. Igazabol csak a baratom van nekem. Senki mas rajta kivul.


L



2017. márc. 11. 07:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
De miért kellett ezt titkolni?
2017. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%
Hát képzeld el hogy esik neki, hogy egy ilyen fontos dolgot 2 évig titkoltál előtte! Most biztos időre van szüksége és végiggondolja a kapcsolatotokat amiben annyi bizalom nincs, hogy titkolod előtte a betegséged.
2017. márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
100%
Ezt a titkolózást én se értem. Drukkolok, hogy jól sikerüljön a műtét és jobbulást kívánok.
2017. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, túl fogja lépni, de idő. Ez olyan sokként érte, hogy elhallgattad és első hallásra, komoly dolog.
2017. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Mert a szuleimen kivul ezt soha senki nem tudta. Csak az elso baratomnak. De az amint megtudta lelepett azt mondta nem kell neki egy ilyen lany. Roviden ennyit errol. Amugy az nekem rosszul esett es nem is szeretek beszelni a betegsegemrol. O meg most ejjel nappal errol kerdez es nem kell a sajnalata sem. Csak bocsasson meg.
2017. márc. 11. 07:34
 6/48 anonim ***** válasza:
42%

Tudod mi a baja? "elfordult a kocsiban és a szemét törölgette"...

Te annyira idióta vagy kérdező, már bocs!

Szeret az a hülye és most konkrétan elmondtad neki, hogy szívbeteg vagy. Mivel nem orvos, plusz gondolom már a műtétről is szól, gondolom a szívbetegség gondolata neki egyenlő azzal, hogy te halálos beteg vagy és bármikor elveszíthet!

IDIÓTA VAGY!

És most kétségbe van esve, pláne, hogy a lány akit szeretetet, átverte 2 éven keresztül és már nem tud benned megbízni.

Én kimondom amit gondolok, ha fáj is, akkor is..

Szerintem el fogod veszíteni őt...

Meg van rá az esélye.

2017. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
"műtétről is tud"*
2017. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Felt teged!szerintem ne pedzegesd neki ezt a temat ennyit.Ha kerdezi vaalszolj es ha dokihoz mesz,szolj neki rola es esrtleg kerdezd meg hogy elkiserne-e.Lepjetek tul ezen.Te tartod napi szinten a temat azzal h folyton bocsanatot kersz.Meg fogja emeszteni.Nagyon szeret.Ha meg egyszer szoba kerul,mondd el h miert tetted es tobbe ne.
2017. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mit erez. Nem mertem neki megmondani. De ha beszelek rola,mert kerdez akkor nagyon belelendul. Nem halalos a betegsegem. A szivizmom elegtelen verellatast kap es nagyon sok verhigitot kell szednem. Felek a mutettol. Pont akkor tudtam hogy lesz mutetem amikor osszejottem a parommal. Minden mast megbeszeltunk eddig, tenyleg jol mukodott a kapcsolatunk. Ez az en saram. Az en hibam nem az ove. Remelem megbocsajt. Szakitani nem fogunk, ezt a kocsiban is elmondta. Nagyon megnyugtatott, de most szomoru es szeretne pl eljonni velem a korhazba. Jovo heten megyek par eredmenyemert. Nem gondoltam volna hogy ebben is mellettem allna. Azthittem zavarni fogja.
2017. márc. 11. 07:44
 10/48 A kérdező kommentje:
A mutetemrol meg nem tud.
2017. márc. 11. 07:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!