Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán írd le, hogy mi a görcsöd!
2017. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocs, elnyomtam a kérdést.


Na szóval. Az a helyzet, hogy a lassan 2 éves kapcsolatom a távolság és egyéb gondok miatt kezdett tönkre menni, ezért kijöttem barátnőm után Németországba. Még így is van köztük kb 300 km, de ez még nem vészes.

Én kb 2 hete melózom kint, találtam munkát.

Erre ma mondja barátnőm, hogy ma néznek lakást kolleganőjével, lehet, hogy vizsga után összeköltöznek.

Csak szerintem..."bunkóság", vagy szerintetek is gáz, hogy nem velem tervez??

2017. márc. 11. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:

De,veled tervez, csak te 300 km-el távolabb vagy, onnan pedig bajos naponta munkába járni. :)

Viszont, ha valamelyikőtök tud váltani munkahelyet úgy, hogy ugyanabban a városban lakjatok és ő még mindig a barátnőjével akarna lakni, akkor kezdenék el a helyedben aggódni!

2017. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
mert egy szivtelen ribbi
2017. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy MOST nem tudnék, de egy-két hónap múlva már igen. Egyedül élek kint, alapszintű német nyelvtudásom megvan hozzá. Szóval...nemtudom.

Várjak még kicsit?

2017. márc. 11. 11:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Így valóban várnod kell, de mondd neki, hogy ne kapkodja el az összeköltözést a kolléganőjével, mert te váltani akarsz, hogy közel legyetek egymáshoz és nem akarsz te is a kolléganővel lakni.

Mondd neki, hogyha össze is költözik a csajjal, akkor csak fél éves szerződést kössenek, mert neked ennyi idő kell, hogy rendezd a soraidat!

Aztán majd meglátod, hogy mit mond, előre ne rágd magad ezen!

2017. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a fél éves szerződés a legkisebb?
2017. márc. 11. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Ez mindig egyéni megbeszélés kérdése, köthetnek 3 hónapra is, csak akkor kevesebb a lehetőség, mert azokat részesítik a tulajdonosok előnyben, akik hosszútávra veszik ki a lakást, mert nekik az kényelmesebb.

De azért biztos olyan is akad, aki 3 hónapra adja ki.

Legjobb lenne, ha keresgélés helyett a barátnőd adna fel hirdetést, hogy 2 személy 3 hónapra lakhatást keres, akkor a helyébe jönnek, akik így is hajlandóak kiadni.

2017. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mik azok az egyéb gondok a távolságon kívül?
2017. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!