Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis egy 29 eves ferfitol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis egy 29 eves ferfitol, ha minden hetvegen hulla reszeg?

Figyelt kérdés
Szo szerint, az utobbi egy evben(valszeg elotte is, csak akkor meg nem ismertem), jo ha egy hetvege,ha kimaradt, de akkor potolta hetkozben. Nem jar el sokszor,siman csinalja otthon is. Nem par sorrol,pohar borrol van szo, hanem massziv ivaszatrol.(10-15 doboz sor, fel uveg tomennyel, hol kevesebb kicsit, hol tobb).Munkahelyi gond nincs, sajat bevallasa szerint is nagyon szereti amit csinal, kenyelmes munkaideje van, nincs tulhajtva, csaladi gond ugyancsak nincs.Hetkozben altalaban nem iszik, de idonkent az is elofordul. Ez mar alkoholizmus?

2017. márc. 11. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
félig az és abszolút nem normális az ilyenből normális férj apa sose lessz.
2017. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

alkoholista!


24F

2017. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én is ismerek egy ilyen vékony magas férfit,jó munka-nem is lenne buta,se csúnya de hétvégén tökrészeg....


Ameddig a májuk bírja addig megy ez,tovább nem.

2017. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Apám 56 évese is előadja, csak ő minden szabadnapján, mikor lóg, műbeteg vagy csak korán megy haza.


Szerencsére nem a közelben lakik.

2017. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Masszív alkoholista!

Lépj le Kérdező!

2017. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Ezt egy éve tűröd?

Hétvégén ér rá jobban az ember, lehetne programokat szervezni, erre hullarészegen fetreng? A 2. héten kirúgtam volna.

2017. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Én is ismerek ilyen nőt,jól néz ki,jól dolgozik,de a hétvégéi az ivàszattal telnek évek óta.Szerintem ez nem alkoholizmus,mert hétközben nem iszik,de hogy nem is normàlis az is biztos...
2017. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Én is 29 vagyok, szeretem a sört. :)

Én hétvégente iszok, de akkor is max 5-7 doboznál többet nem

szoktam inni, akkor van hogy többet iszok, ha koncerten vagyok vagy buliban (sose számolom).

Van mikor hétköznap is rámjön, de az általában esténként 1 doboz vagy max 2.

Amit leírsz az tényleg nagyon sok. Egy idő után leépüléshez is vezethet. Nagyon túlzásba viszi. Fél lábbal már benne van.

2017. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az,hiszen iszik örömében is,bánatában is,nem is akármennyit.Ha van oka,ha nem. Kicsodád ez a fazon?
2017. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális! Lehet, hogy most még nem iszik hétköznap, de előbb-utóbb fog, és egy alkoholista lesz! Engem eleve zavarna, hogy minden hétvégén hulla részeg... Oké, hogy valamennyit iszik, de az hogy ennyit...

Mondjuk ezt sem mindenki tűrné el. Vannak olyan nők, (többek között én is) aki már 2 doboz sörtől rosszul vannak.

2017. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!