Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud mit tenni ellene vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud mit tenni ellene vagy nem is akar?

Figyelt kérdés
Párom mindig későn ér haza. Vacsizik, fürdik. Kb. 8körül leül mellém a kanapéra, de sokszor 8-ra jön. Fél 10körül fekszem mert fáradt vagyok. Minden 2. Hétvégén dolgozik. Vasárnap is. Utána nem használja ki a szabadnapjait. Én ilyenkor egyedül vagyok. Mindenki távol él tőlem. Sose mondja ilyenkor hogy hiányzom. Múltkor megmondtam neki hogy sokat vagyok egyedül. Sokszor sírok. Magányos vagyok. Ő erre csak annyit mondott hogy ez a munkája, nem tud mit csinálni. Hozzá tenném nem kötelező ezeken a hétvégéken dolgoznia, jól keres amúgy. Egy normális közös bevásárlást is nehéz össze hoznunk. Nem mondtam neki de én így nem akarok gyereket sem. Ha szabad a hétvége akkor is azt kell hallgatnom hogy be kellett volna mennie, vajon ki ment be? A főnöke biztos dolgozik, vajon mit szól hozzá? Stb. mikor esténkènt haza jön a tv-t bámulja. Semmit nem kérdez, sose mond semmit magától a napjáról. Azt mondta ő mindenkivel ilyen volt. Nagyon ingerszekény így ez a környezet nekem. szerinte mindenki más így él és ez a normális.
2017. márc. 11. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélitek ezt meg?

30/f

2017. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam. Azt mondta ez a munkája, számítanak rá, nem tud mit tenni ellene!
2017. márc. 11. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás és minden problémát ezzel akar megoldani, hogy dolgozni kell. Elhanyagol és ez nem fog javulni, mert ő ilyen. Nem ismerlek titeket, de nem hiszem, hogy lenne így közös jövőtök. Neked több kell, neki elég ennyi. 27/f
2017. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezek a szokások nem egyik napról a másikra alakulnak ki. Ha már korábban is ilyen volt, miért jöttél össze vele egyáltalán?
2017. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elején többet beszéltünk, nem a tv-t bámulta, és nem dolgozott ennyit. Többször mondta hogy hiányzom.

Bár már arra is gondoltam hogy mindez jó nagy rakás kamu volt hogy össze jöjjek vele.

Kb fél éve azt mondta ő a ffi nem mondja többet azt hogy szeretlek, minek mondja? Hát erre köpni nyelni nem tudtam.

2017. márc. 11. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta ő mindenkivel ilyen volt."


Hát, nyilván ezért van most veled és nem azokkal, mert azok is megunták ezt az életmódot.

Egyébként attól még neked nem lesz jó, hogy másokkal is sz@rul bánt.

2017. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy érzelmi analfabéta, ez meg milyen hülyeség:

"Kb fél éve azt mondta ő a ffi nem mondja többet azt hogy szeretlek, minek mondja? "


Igen, a kapcsolat elején iparkodott, hogy levadásszon, most meg visszatér a saját tempójához.

Te is mondhatnád már, hogy egy nő meg két év (vagy mennyi) után nem szokott szexelni.

De ne bántsd, ilyen te meg nem, lépj tovább, mert ebben a "kapcsolatban" te boldog aztán nem leszel, soha

2017. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"szerinte mindenki más így él és ez a normális."

Nem, nem normális!!!!

Meg is enné a fene, ha így lenne. Keress magadnak hobbit, azon keresztül könnyen találsz majd hasonló érdeklődésű társaságot is. Mindegy, mit, BÁRMIT! Sport, főzőcske, lakásszépítés, kertészkedés, ha van kutyád kutyaiskola, sminktanfolyam. Vagy biztosan van szociális szolgálat, családgondozó - jelentkezz náluk, hogy szívesen vállalnál valamilyen segítő jellegű munkát pl. időseknek bevásárlás vagy akár beszélgetés, elkísérésük. Vagy művelődési házban a különböző programokhoz gyakran keresnek segítő kezet, szervezőt. A környéketekben lévő civil szervezeteket is végignézheted, melyik tevékenysége áll hozzád közel.

2017. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!