Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a pasim azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a pasim azért csinálja a cirkuszt mert egy munkatársammal mentem el futni?

Figyelt kérdés
Szóltam neki hogy hamarabb végzek, jó idő van, megbeszéltük X-el, hogy futunk egyet, mire ő hazaér, átöltözik, addigra én is otthon leszek. Azt mondta, jó. Erre már amikor majdnem haza értem, hívott hogy ne rohanjak elment vásárolni, nem vár meg, nyugodtan szórakozzak meg ilyenek. Utána is szekált hogy ne nézzem hülyének, meg miért nem vele mentem. ( mert ő nem szeret hétköznap futni, mert fáradt munka után, csak néha hétvégén megyünk) Gyanúsítgat pedig nem adtam rá okot, X imádja a feleségét, tényleg csak a hobbink közös. De ezt hiaba mondom otthon. Már ott tartok hogy szóba sem állok hímneműekkel, és inkább ki sem teszem a lábam nehogy balhé legyen de ez nagyon nem jó így.
2017. márc. 11. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális. Ha nem változik, megfogod unni és elhagyod.
2017. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki mashogy all ilyesmihez. Mindig arra gondolj teged zavarna-e forditott esetben, ha ornne futni egy kis fittness csajszi kolleginajaval amig te dolgozol.
2017. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem normális, de az se, ahogy te reagálsz... nem állsz szóba hímneművel?

Legközelebb a nőkre is féltékeny lesz, aztán rád zárja az ajtót, aztán rád gyújtja a házat - hülye egy pasid van

2017. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
2. vagyok, lepontozhattok de noismeroseim igencsak kiverik a balhet amikor a pasijuk edzeni megy a noi kollegaval....szoval sokszor inkabb a nok azok, akik ilyesmiert replikaznak! Csak nem valljak be masoknak.
2017. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, azért eléggé más az, hogy elmész edzeni egy cicamacával, aki jóganaciban rázza előtted a fenekét, meg az, hogy futsz a kollegáddal egymás mellett!

Egyébként ha ilyen betegesen féltékeny, annak nem lesz jó vége. Ne zárjon már kalodába.

2017. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Nos, ha ki-befutkosna a kis ficánkolója ;) , az necces volna, de leírásod szerint szó nincs erről...


Ergo indokolatlanul féltékeny a pasid. Neveld meg.

(Nem megleckéztetésre gondolok, hanem pl ülj le vele beszélgetni, mégis felnőttek vagytok...)

Vagy hagyd ott.

2017. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen jogos, én is kiakadnék. Ezért nem is érdemes a mocsok nőkkel kezdeni, inkább egyedül maradok DE ideg nélkül...:)
2017. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7, tényleg iged nélkül élsz, agyműködés minimális.

Olyan hm.. vagy, mint a kérdező pasija:

akiről ilyesmi dolgokat tudunk meg:


" Azt mondta, jó."

"ő nem szeret hétköznap futni, mert fáradt munka után,

Ezek után ő gyalusítgat -

2017. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

#7 - folyt:


te meg mocskolódsz, szép pár lennétek, homárkáim.

Neked valaha az életben jutott "eszedbe" - a második km futás után bármiféle erotikus gondolat? Akkor elcseszted azt is.

2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

5-os, tokeletesen demonstraltad a noi "logikat": ha a no megy a ferfi kollegaval akkor ok csak futkosnak egymas mellett, de ha a ferfi megy a noi kollegaval akkor a noi kollega egy cicamaca aki kelleti magat jogagatyaban :) :)


Ez nagy ongol volt a noknek :) (mondom ezt ugy, hogy no vagyok, de ilyenkor szegyellem ha ekkora tipik csajos ostobasagot ir valaki)

2017. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!