Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Mostanában figyeltem meg a barátom, hogy totál nem figyel rám. Pl.este a kocsiban mondtam neki, nem vettem be gyógyszert, remélem nem kell majd (megfáztam). Elindultunk, nem mondott semmit, az úton nem szólt hozzám, nem kérdezett semmit, kb 1-2szer szólaltam meg, nem reagált semmit. Itthon, mikor haza jön, ugyanez van. Múltkor mondtam neki hangosan, jó étvágyat! Vissza szólt, hogy mit mondtam? Na ekkor dühösen oda mondtam, hallanád ha figyelnéd! Meg mindig a tv-t figyeli. Múltkor két csinos csaj hülyéskedett, ő kirohant a szobából és félmeztelenül nézte a tv-t, amint nem nőket mutattak tovább állt. Múltkor is... mentem be a nappaliba, mert nem válaszolt nekem, és látom meztelenül a tv-t bámulja (fürdéshez készült), olyan műsort amit látott. Mikor szóltam, mi a fe.nét csinál, le.baszott semmi közöm hozzá, ne foglalkozzak vele. Mikor leülünk vacsizni, oda megy a pulthoz és elpakol úgy hogy lássa a tv-t. Ami nem is vele szemben van. Próbálkoztam a tv kikapcsolásával, akkor a telefonját kezdte el nyomkodni.
2017. márc. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Őőőő... hát kombinálhatnék, de maradjunk annyiban hogy elég tapló és úgy néz ki nem angyon kíváncsi rád...
2017. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Múltkor átmentünk a szüleihez, amíg az anyukájával kint az udvaron beszélgettünk, ő az apjával leült a tv elé. Mikor bementünk észre se vettek minket. Ahelyett hogy élvezték volna a jó időt. Komolyan ennyire fontos ez a tv? Az anyja is szidja a tv-t, mert az apja folyton azt bámulja.

Én apukám nem ilyen, mindig kint van a szabadban, és ritkán ül le filmet nézni, nekem ez szokatlan, hogy valaki így rá legyen kattanva a tv-re.

2017. márc. 11. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy mi a baja?
2017. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már. Nem mond rá soha semmit.
2017. márc. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!