Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek feladjam emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam emiatt a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél éve vagyok együtt egy lánnyal akinél tényleg jobbat kívánni sem lehet belső tulajdonságok terén...mindig számíthatsz rá, nagyon jó gondolkodásmódja van, semmilyen káros szenvedélye nincs...Egyetlenegy számomra hatalmas probléma van...nem igazodok ki a szexuális igényein... 2 hónappal a kapcsolatunk kezdete után feküdtünk le először (neki és nekem sem az első alkalom volt) amivel semmi gond nem volt csak egy jó 7-8 perc után mondta h hagyjuk abba mert fáj mert bevallotta h igazából neki ez volt a harmadik...(ezzel semmi gond nincs). Azóta rendszeresen "együtt voltunk" már bár én jó ideig nagyon óvatos voltam nem akartam neki fájdalmat okozni...De az a helyzet h minden egyes alkalommal csupán pár percig tart a dolog...azt hittem idővel ez a dolog megszűnik (olyan 3-4 hónap maximum) de nem...folyton kéri h álljunk meg mert elfáradt meg fáj neki...megkérdeztem én csinálok e valamit rosszul? (bár még eddig senkivel nem volt előtte ilyen jellegű probléma ) .Azt mondta nem csak valamiért fáj...biztos mert meg fog jönni ...de ez nem csak ilyen eseteknél fordul elő hanem kb 10-ből 8-szor és már nagyon kezd zavarni ez a dolog..ilyen körülmények között úgy vagyok vele h már nem is kívánom a szexet vele sokszor már fel sem tud úgy izgatni mert tudom h pár percig tart a dolog..megmondom őszintén 4-5 percre a gumit is sajnálom elhasználni...

Megpróbáltam vele már beszélni erről de akkor meg megsértődött h higgyem el nem tehet róla h elfárad meg h néha fáj neki...

Meg arra is gondoltam h lehet én csinálok rosszul valamit és ezért volt olyan h 3 hétig nem akartam vele lefeküdni de akkor meg már megőrült a vágytól h együtt lehessünk...és sértésnek vette h nem fekszem le vele sőt azt mondta már nem kívánom őt eléggé pedig ezt csak azért csináltam h lássam h ő akarja e a szexet egyáltalán vagy csak a kedvemért csinálja mert azt h kényszerből nyögvenyelősen legyünk együtt azt nem akarom. Szóval nem értem h neki ennyi elég is? Mert én lehet rosszul látom a dolgokat de azért nekem ennél több kell h egyáltalán élvezni tudjam az együttlétet Nem akarom ezzel őt megbántani mindig próbálom előtte úgy mutatni a dolgokat mintha minden rendben lenne de már lassan úgy érzem h ez teljesen megöli a kapcsolatot ... még ha alapból egy kivételesen értékes lány is...ilyen szexuális kapcsolattal nem tudom fogom e mellette hosszú távon bírni :/ Szerintetek véget kellene vetni ennek a dolognak vagy lehet valami megoldást találni?



2017. márc. 11. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem maradnek benne, es ilyen sokaig vegkepp nem is maradtam volna benne egy kapcsolatban, ahol ennyire nem mukodik egy alapveto dolog. Teljesen mindegy, hogy az epp a szex-e vagy a kommunikacio vagy akarmi mas. Egyetlen esetben maradnek, ha latom, hogy a masik keresi a megoldast a problemaira, illetve csinal valamit a nyafin kivul. A baratnod csak hisztizik. Ha faj valamije, akkor felnott emberkent tessen elfaradni az orvoshoz, vizsgaltassa ki magat. De ilyen masfel eve tarto nyafkazasra a kutya nem kivancsi.
2017. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
ELőször is ki kéne vizsgáltatnia magát, hogy a fájdalomnak fizikai vagy pszichés oka van. Nem volt esetleg a múltban kellemetlen szexuális élménye?
2017. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Szexuálpszichológus, nőgyógyász. Ha van rendesen előjáték akkor valami baj van vele. Vagy csak nem szeret, de akkor meg minek van veled?


Ha nem elég nedves, vegyetek síkosítót.

2017. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben felajánlanám a párterápia lehetőségét,de minimum egy nőgyógyászati kontrollra elkísérésre,mert lehet,olyan gond áll fent.Ha nagyon vonakodik,hagynám a francba,mondom nőként.
2017. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szintén nőként írok. Teljesen megértem az álláspontodat, és teljesen igazad is van! A barátnődnek minél előbb el kellene mennie nőgyógyászhoz, és ha ott nem találnak semmi problémát, akkor el kéne kezdenie keresgélnie a múltjában, hátha pszichés oka van a fájdalmának, és elmenni egy szexuálpszichológushoz mondjuk. Vesd fel ezt neki, de ha nagyon elutasító lesz, akkor tuti valami más van a háttérben. Végtére is - ha logikusan végiggondoljuk - ha érzi az ember, hogy valami fáj és/vagy nem jó, akkor az zavarja, és nyilván ki akarja vizsgáltatni, meg akar szabadulni a problémától. Úgyhogy ha a barátnőd nem mazochista vagy pszichésen sérült valami miatt ezen a téren, akkor egyszerűen csak kifogásnak használja ezt, és más áll a háttérben, amiért abbahagyatja veled a szexet. Nekem legalábbis ez a véleményem.
2017. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Én már négy éve élek nemi életet a barátommal, rendszeresen szexenk

És továbbra is fáj az elején, hiába nedvesedek be.

A gumi óvszer az oka,az biztos. Nem elég a sikosság, hiába pótolja a barátom nyállal,az nem az igazi. Mindig óvszerrel védekenk. Nagyon ritkán belemegyek abba,hogy az elején anélkül csináljuk. Olyankor sose fáj.

De én nem szoktam leállítani a pátomaz szex közben, az elején kellemetlen nekem, fáj, de segít,ha pózt váltunk. A végén már nem is fáj egyáltalán.

De az is igaz,hogy fejben is el kell dőlnie. Ha nem "kívánom a szexet",ma akkor aztán biztos hogy nem lesz jó a szex. És alig várom hogy vége legyen.


Lehet ha drágább óvszert vennénk,amin elvileg van egy kis sikosítónedv, lehet segítene nekem.

2017. márc. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szepen le tudtad irni a gondodat, es azt irtad, hogy belsoleg nagyon rendben van a lany - akkor miert nem mondod igy el neki is ezt, es probalod vele megbeszelni a problemat? Ha szeret, es hosszutavra tervez veled, akkor ertekelni fogja az oszinteseged, es hogy probalod megoldani a gondokat ahelyett, hogy lelepnel. Ha pedig nem igy gondolja, akkor jobb, ha mielobb kiderul az is, nem?

Szurkolok nektek.

2017. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Az elso barstommal a merete miattegy evig fajt minden alkalom. Mivel szexfuggo vagyok,a fajdslom ellenere is csinaltam.

A meretprobleman senki se segit. Kenjetek be jol,az az egyetlen segitseg. Esetleg meg magnezium citrat. Az izomlazito. Attol hamar letagul.

N

2017. márc. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontod el, hogy nem mersz vele egyenesen kommunikálni, hogy igenis zavar téged ez. Egy kapcsolatban nem csak a rózsaszín vattacukros álmokról, vágyakról kell beszélgetni őszintén, hanem arról is, ha valami nem oké számotokra. Akivel ezt nem lehet megbeszélni, mert megsértődik, az lépjen olajra a kapcsolatból, mert semmi értelme egy kínszenvedésnek.
2017. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Menjetek dokihoz.

Először nőgyógyász, és ha nincs fizikai probléma, akkor pedig pszichológus. Egyáltalán nem ciki az ő segítségét kérni :)

2017. márc. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!