Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortent mar veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar veletek olyan, hogy ugy ereztetek a parotok nem az akinek ti ismeritek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsan hangzik, hiszen elvileg ismerjuk a parunkat, foleg ha egyutt is elunk, de nekem megis olyan erzesem van, mintha o nem az lenne akinek mutatja magat, mintha lennenek dolgok amiket ha megtudnek, akkor atertekelodne bennem minden. Nehez megfogalmazni mit erzek hogy ertheto legyen. Osszezavarodva erzem magam, mert olyan erzesem van mintha konkretan a parom szemelyisegeben lenne szineszkedes. Mint amikor valaki pl maniakus hazudozo vagy szociopata amit ugye nem konnyu eszrevenni, csak idovel. Amugy lehet en vagyok bolond, nem tudom. de ezen agyalok mar egy jo ideje es gondoltam megkerdezem itt, hatha valaki erzett mar hasonloan.
2017. márc. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én igy voltam, az én exem nárcisztikus, a legdurvább, és passzív-agresszív. Hagyatkozz a megérzéseidre, és bizony, nincs más, ha úgy érzed nem őszinte, akkor nyomozgass kicsit. Én is ezt tettem. Most fogom a fejem, hogy hova tettem a józan eszem, illetve, ez nem igaz, hiszen olyan jól színészkednek egyesek, hogy képtelenség rájönni, hogy fejétől bűzlik a hal.
2017. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éjszaka amikor alszol, ruhát ölt és ő lesz a Csenevészember


[link]

2017. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:-) aranyos kep :-)


Nehez az ilyet kideriteni, de vannak ellentmondasok abban amiket mond, de ezek mind olyan dolgok, amikben felesleges lenne hazudnia, szoval ertelmetlen lenne. A viselkedese is furcsa idonkent, de nem feltunoen, de ha osszerakom a sok kis dolgot amit vele kapcsolatban megtudtam es tapasztaltam, akkor ijeszto a vegeredmeny. Most tudom a kerdesem durva lesz, de lehet hogy egy szocio-pszihopataval elek egyutt? Vagy lehet hogy gyerekkori lelki serelem miatt olyan, hogy mondjuk a kepzelete tobb dolgot mondat vele es maskepp mint a valosag? Durva hogy ilyeneken gondolkodom. Szeret egyebkent, ez biztos es megbizik bennem. Altalan mindent eltudok neki mondani, de ezt biztos nem. Hogy derithetnem ki mi a helyzet?

2017. márc. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!