Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zsebemben volt az óvszer és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zsebemben volt az óvszer és most ezt gondolja, hogy hozhatnám ezt rendbe?

Figyelt kérdés

A baràtom szokta megvenni az óvszert. Màsfél éve vagyunk együtt, de tényleg mindig a pàrom intézte ezt el, mert ő tudja milyen koton kell.


Viszont most nagy bevàsàrlàst tartottam és làttam, hogy fogyóban van az óvszer ezért gondoltam azt is megveszem. Nem ragozom.


A kotont beraktam a kabàt zsebembe. Semmi különösebb oka nem volt. Csak amikor bepakoltam a kocsi csomagtartójàba eleve nem volt elég szatyrom ezért csak bedobàltam a cuccokat és az óvszert elraktam.


Az este amikor a baràtom pakolászott kicsit akkor a kabàt zsebemben megtalálta. Bejött a szobàba és a falnak vàgta a koton dobozt.


Azzal vàdol,hogy félreléptem. Nem értette miért van nàlam ez? Annyira hülyén jött ki ez, de tényleg. Lehet félreérthető volt, de semmi rosszat nem akartam. Mondtam neki, hogy rosszra gondol, de nem hitte el.


Soha nem csaltam meg, hűséges vagyok hozzà. És minden okés, nem szoktunk veszekedni! Most sem ez történt. Csak megvàdolt és a kérdései is inkàbb kijelentésként hangoztak.

Remegett a dühtől. Kipakolta a tàskámból a cuccaimat, nem tudom mit keresett, de kifordult magàból.


Megbeszéltem vele mindent, de azt mondta nagyon rossz érzése tàmadt akkor. Kibékültünk.


De mintha még pikkelne ràm:( és most hirtelenjében azt is megkérdezte,hogy kivel dumàlok? Kinek írok facen?


Hogy hozhatnám rendbe ezt? Tudom, hogy én vagyok a hibàd, de én csak jót akartam. Màr tudtam,hogy milyen óvszert kell vennem és nem kellett így neki rohangàlnia.


L



2017. márc. 13. 11:53
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azért kicsit beràgtam,hogy kutakodott a tàskàmba. De engedélyt kért, mondtam neki, csak bàtran keresgéljen, nagyon rosszra gondol.
2017. márc. 13. 11:56
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Te egyesével veszed a kotont? :) ...eléggé életszerűtlen

Ha meg egy nagy csomag volt a zsebedben és a ezek után a pasid nem hisz neked, akkor egy idióta!

Mit gondol, hogy egy bála kotonnal készülöd éppen megcsalni?

2017. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Tehát ő volt a hülye,nem talált semmit a vádaskodására és még te akarod ezt helyrehozni? Bocs,de nagyon buta vagy akkor. Párkapcsolat alapja a bizalom,nem egyből idegeskedni kell,hanem szépen nyugodtan meg kell kérdezni tőled először,hogy miért volt ott. stb.
2017. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy vagy hibas. Ha a parom levagna egy ilyen hisztit, hozzavagnam az ovszert, hogy akkor lehet pakolni es elhasznalni massal a jovoben.
2017. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem. 12dbos kiszerelés volt amit vettem. és otthon van most így aszthiszem 2 és fél dobozzal.
2017. márc. 13. 12:04
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Blokk megvan a vásárlásról? Tedd le elé, hogy bevásároltál, és mivel láttad, fogyóban van, vettél azt is.
2017. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván furán jön ki, ha másfél év alatt egyszer sem vettél óvszert, ezt meg véletlenül találta ki.


Nekem mondjuk már az elgondolkodtató lenne, ha a párom a zsebemben kutakodna.


Adott esetben nem igen hinném, hogy az első alkalommal matat a zsebeimben és a táskámban a tudtom nélkül, mert nem túl életszerű, hogy tök véletlenül akkor jut először eszébe, mikor ilyen "leletre" akad.


Eleve nem bízhat benned túlságosan, és sok más ok között egyik lehetséges, hogy ő nem a hűség mintaképe.


(Sokak tapasztalata szerint az ilyen férfiak és nők kutatnak a megcsalás jelei után, magukból kiindulva.)

2017. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
8%
EGY (!!!) koton volt a zsebedben? ... hmmm... érdekes!
2017. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
21%

Egyet értek a kettes válaszolóval. Ha egy darab van a zsebedben az tényleg gyanús, ha egy doboz, akkor sokkal hihetőbb, hogy akció volt és bevásároltál.

A helyedben tényleg türelmes lennék, hagynám hogy a párod megnyugodjon és nem csinálnék több balhét. Ha óvszert akarsz vásárolni hívjad fel előtte, hogy tudjon róla, és így többet nem lesz félreértés.

39F

2017. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Bocs' most látom, hogy 12 db. volt.

Akkor egy hülye!

2017. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!