Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő féltekenységből, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő féltekenységből, és pánikból félre lép, de rájön hogy hibázott miert sir, még szeret?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, féléves hullámvölgy és egésségugyi probléma mimiatt megcsalt. Én romantikus de zárkozott tipus vagyok utalom a facbookolást és nem szeretek fényképekkel kérkedni és emiatt sokat vitáztunk,elhanyagoltam és még meg is sértettem de kettönkért probáltam cselekedni volt mikor tulzásba vittem de nekem sem volt könnyű. Félre lépett valami ismerösével de megbeszéltük és most folyton sir ha látja hogy rosszkedvű vagyok de én mindig hangsúlyozom hogy nem ő miatta. Sokat nevetünk de persze komoly dolgokról is bestélünk. Ha én tervezek valamit a jövővel lapcsolatban elkapja a sirás és azt mondja, hogy tudná visszacsinalni. Nem tudom hogy szeretetből vagy más okból kezd el sirni.
2017. márc. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy büntudat, vagy fél.

30/f

2017. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Büntudatot kérdeztem akkor is elkezdett sirni és a vállát vonogassa.

A félelem pedig nem tuddom mitöl lehetne hisz biztatom és támogatom és sürün mondom neki hogy bármi gondja van mondja el hogy elkerüljük a multban elofordultakat.

2017. márc. 13. 21:49
 3/5 anonim válasza:
Szerintem őszinte, megbánta a dolgot.
2017. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:

hogy a francba lehet pánikból félrelépni?

Nekem ez magas.

2017. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek nem valtoznak alaptermesztetukben...ergo aki megcsinalja ezt egy krizishelyzetben,az megcsinalja ezt majd egy masikban is
2017. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!