Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pioca, aki nem erti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pioca, aki nem erti meg, hogy NEM. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 eve van egy parom, akivel sok hullamvolgyet atveszelve dolgozunk a kapcsolatunkon. Imadjuk egymast, most vettunk egy hazat amit most raktunk rendbe es par het mulva koltozunk be, ideiglenesen mashol lakunk jelenleg. A regi alberletbe a parom haverja koltozott be, aki meselte, hogy egy leanyzo nagyon kereste a paromat nala. Ez a leanyzo mar 1,5 eve probalkozik, minimum minden 2. honapban beprobalkozik valahogy. 4-5 eve flortoltek, szexeltek 2x es talalkozgattak de kapcsolat nem lett belole.

Telefonal, irogat, MMS-t kuld. Most szemelyesen is eljott, banom, hogy nem voltam ott. Tavaly majusban a parom reszegen vevo volt az irogatasra, flortoltek es tarsai de az egesz meg az nap este kiderult, azota levan tiltva mindenhonnan, hivni se tud, de ez neki nem problema, hiv masik telefonrol. Elkovettem azt a hibat, hogy en irtam a csajszinak anno egy eleg durva sms-t a baratom telefonjarol, teljesen kifordultam magambol akkor.

Amikor ez kiderult akkor hetekig ingatag labakon allt a kapcsolat, nem tudtam mi a helyes. A paromon lattam a megbanast, konyorgott, elutaztunk 3 hetre es akkor rendbe jott minden.

A baratomon latom, hogy nem erdekli a szitu es abszolut nem foglalkozik vele, en kapom fel a vizet akarhanyszor szoba kerul a tema. Neki ez csak egy stressz forras, probalja kerulni ahogy tudja de bennem egy nagyon nagy tuske van. Sokat gondolok ra, figyelem a lany kozossegi oldalat es mindig ellenorizgetem, hogy levan-e tiltva a szama.. Beteges. Felek, hogy ujra felbukkan es a parom maskepp reagal mint szeretnem.

Tudja a lany, hogy osszekoltoztunk mar egy eve, most mar azt is tudja, hogy kozosen vettunk egy hazat es megis ujra es ujra megprobalja. MIERT? Miert nem lehet erteni a nembol? Mi a francot csinaljak?


2017. márc. 14. 08:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%
Mondd a barátodnak, hogy legyen a lánnyal kedves, udvarias, romantikus! Meglátod, hamar le fog kopni.
2017. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
A párodat kéne megkérni hoyg egyszer és mindekorra zárja le. Nem csak néznie kéne hogy ez téged ennyire bánt.
2017. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy hiába áltatod magad, hogy minden rendben a kapcsolatotokkal és hogy átvészeltétek a hullámvölgyeket: ez nincs így. A bizalmad súlyosan megrendült, mégpedig okkal, hiszen részegen vevő volt a flörtölgetésre.

Sajnos én is elkövettem ezt a hibát az exemnél, azt hittem, hogy azzal, hogy megbocsátottam és ő is egy kicsit összekapta magát, átvészeltük a hullámvölgyet és ettől csak erősebb lett a kapcsolat. Valójában homokba dugtam a fejem, mert a bizalmat nem lehet visszahozni semmivel. Évekkel később aztán be kellett látnom, hogy ha egyszer megtette, máskor is megteszi. Akkor az exével kavart, akit a kapcsolatunk elején hónapokig szidott nekem. Állítólag a nő erőltette a dolgot, de bebizonyosodott, hogy az exem meg nagyon is vevő volt rá. Aztán a szakítás után kiderült, hogy voltak ott még mások is... pl. olyannal jött össze utánam, akiről váltig állította, hogy csak barátok.

2017. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt a nemet, amit valoszinuleg nem mondtak ki egyertelmuen, eleg nehez lehet megerteni. A csaj szimplan talonban van tartva, es eleg nagy valoszinuseggel igy is valtak el egymastol, ezert probalkozik tovabbra is. Mig a pasid fent tartja ot a ti veszhelyzeteitekre, amikor reszegen flortolget meg dugogatni tamad kedve.
2017. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazabol en tettem azert, hogy a lany le legyen tiltva mindenhol. Nem tudom, mi lenne, ha tudna irni a baratomnak pl. Whatsapp-on.. Neha jatszok a gondolattal, hogy feloldjam, csak felek, hogy nem derulne ki. Ez is bant, hogy nekem kell vigyaznom arra, hogy ne tudja elerni a paromat. Ertitek mire gondolok?
2017. márc. 14. 09:13
 6/20 anonim ***** válasza:
En ertem. Pontosan ezert is irtam a 4-es valaszban azt, amit.
2017. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nőt kell deportálni, hanem a link pasidat!
2017. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Oldjam a tiltast es figyeljek? Hogy csinaljam, hogy kideruljon? Megszeretnek bizonyosodni errol.
2017. márc. 14. 09:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Es attol tisztelni fog a parod? Fog valtozni barmi is? Nem. Mert az a kapcsolat, ahol figyelni kell mar eleve egy kalap szar.
2017. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi vagyok. Ha ezert guriztem ennyit, akkor legalabb biztos szeretnek lenni a dolgomban.
2017. márc. 14. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!