Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressen másba?

Figyelt kérdés

Sztori: párommal kicsit lapos lett a kapcsolatunk érzem nem foglalkozik velem ő is bevallja (20L) Vele élek ő kérte költözzek oda nem tiltok semmit ,hogy lányokkal is barátkozzon és meg is válogatja hála égnek.Mivel nekem sok fiú barátom van nem tiltakozhatok.Volt régi kapcsolatomban hogy szimpatizáltam egy sráccal haverkodtunk bicikliztünk tó part stb és megkedveltem mert ugyanígy rossz és unott kapcsolatom volt az akkori barátommal így össze is jöttünk.Na szóval hasonló van mostani párommal nincs most még rendben köztünk minden és tartok attól hogy sok időt együtt töltenek a lánnyal munka hely ,meccs,mozi (nagyrészt társaságban) vele jó élményeket szerez még nem kell veszekednijük stb nem párkapcsolat és ez vonzóvá válik számára ettől tartok..

El fogom ezt neki mondani ,hogy örültem annak normális lány barátja van de már ez sok és én tudom ebből mi lehet de mi legyen kérjem ne találkozzanak annyit beszéléjenek tiltsam el??? Elmondom a félelmem de nem úgy vagyok féltékeny ,hogy megcsal csak rosszul esik látni vele törődik ... Remélem tudtok segíteni hasonló eset stb? Vagy a karma és jól vissza kapom ,hogy én is ezt tettem mással :s



2017. márc. 14. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az élet nem fair dolog.

szóval sosem "kapod vissza". mint ahogy fordítva is, attól h te jó ember vagy, az élet nem biztos h jó fej lesz veled.


szóval mit tegyél: nézd már meg! Ez nem kapcsolat ahol mindketten egy másvalakivel érzitek jól magatokat, és együtt meg csak megszokásból vagytok...ezzel az erővel lakótársak is lehetnétek könyörgöm.


Lépj ki a kapcsolatból, és ne keress hülye indokokat. ha már ott tart valaki h indokokat keres h miért kell h vele maradjon a tipikus "de szeret, meg ő ilyen, meg jajj de a szemei...bla bla" az mind halálra van ítélve, csak idő kérdése melyikőtök csúszik el elsőször a harmadikkal...

2017. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félre érted nem utálkozunk csak keveset találkozunk a munkánk miatt mostanában szarul jött ki felváltva van a beosztásunk és nem hagyom ott mert nem végveszélyben vagyunk csak aggódom ez a természetes a gondokat megoldjuk nem annyiba hagyjuk...
2017. márc. 14. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok mindent átéltem életem során, ennek alapján írom, hogy amiről tudsz, amiatt nem kell aggódnod. Ha nyíltan találkozgat a párod egy ellenkező neművel és meg sem próbálja előtted rejtegetni, ha nyíltan beszél a dologról, akkor nincs félnivalód.

Ha megmozdul benne valami, akkor titkolózni kezd, még ha egyébként ártatlan találkozásokról van is szó és nem lépnek a tettek mezejére.


Azt tudd, hogy hosszú távú kapcsolatban bármikor előfordulhat bármelyik fél részéről, hogy valaki más megbizsergeti a fantáziáját. Az érzéseinket nem tudjuk befolyásolni. Ugyanakkor egy érett gondolkodású felnőtt ember tisztában van azzal, hogy az újdonság varázsáért botorság eldobni egy jól működő kapcsolatot, mert igazi társ nem terem minden bokorban.

Én is tartok attól kicsit, hogy a páromnak van, vagy lesz egyszer valamilyen fellángolása, de közben meg bízom abban, hogy elég stabil a kapcsolatunk, hogy tisztában van azzal, hogy a köztünk kialakult kötődés nehezen pótolható mással. Bízom abban, hogy nem vagyok számára lecserélhető, helyettesíthető.

Nekem is volt már, hogy valaki megmozgatta a fantáziám, de pár nap lebegés után beláttam, hogy az illetőben egyetlen számomra vonzó tulajdonság van csupán, ez áll szemben a párom számtalan pozitív tulajdonságával (amik az "új"-ban nem voltak meg és számomra nagyon is fontosak).

Úgyhogy az ilyen fellángolások jó esetben hamar elmúlnak és még jobban értékeljük a párunkat. Nálam legalábbis ez történt.

2017. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kommentelő ez igy igaz és jó viszont nem kéne észre vennie magát ,hogy mi történik? Nálad ha volt ilyen akkor nem mondtad magadnak ,hogy basszhus akkor nem találkozok vele mert ebből baj lesz..Ne szóljak neki hogy eszméljen erre rá ő is ?
2017. márc. 14. 09:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe a hozzászólásom elejét is: ha nem is próbálja meg rejtegetni a dolgot, akkor valószínűleg nincs is mitől tartanod, nincsenek jelen romantikus érzelmek a dologban, vagy tudja kezelni magában. Akkor aggódj, ha titkolózni kezd.
2017. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem de te ilyenkor elmondod félelmed ? Tartok attól hogy hülyének fog nézni mert nincs mitől félnem de ha magamba tartom csak halmozódni fog kell a pozitiv visszajelzés.
2017. márc. 14. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is rágódom rajta. A kapcsolat alapja a bizalom: bízom a páromban, hogy nem verne át és ha ki is alakulnának érzelmei valaki iránt, idővel le tudja magában rendezni.

Én csak adom magam a kapcsolatban és reménykedem, hogy ez elég. Ha meg nem, akkor úgyis megette a fene... akkor azért a kapcsolatért nem kár.

2017. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sok mindent átéltem életem során, ennek alapján írom, hogy amiről tudsz, amiatt nem kell aggódnod. Ha nyíltan találkozgat a párod egy ellenkező neművel és meg sem próbálja előtted rejtegetni, ha nyíltan beszél a dologról, akkor nincs félnivalód. "


Hát öcsém...nem tudom, te mit éltél át a nagy tapasztalásaid során, de hogy nem a valóságot, az is tuti. Az én barátnőm nyíltan találkozott egy ismerősével, mindenről tudtam, és mégis megcsalt vele:) Ennyit a nagy tapasztalásokról :D

2017. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát nincs elég időtök egymásra, de másokra van? Akikkel gyűlnek az élmények. Szerintem ezen akkor is melózni kéne, ha nem lenne másik lány...
2017. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 8: Nő vagyok és eddig kizárólag férfiakkal van tapasztalatom, de mivel a kérdező párja is az, gondoltam illik ide. Ettől függetlenül nem állítom, hogy az én tapasztalatom általános érvényű, kivételek mindig akadhatnak.
2017. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!