Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem biztonságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem biztonságban a kapcsolatomban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A barátom 23 éves én 24, ha minden igaz, pár hónap múlva összeköltözünk, de én ezt egyre kevésbé akarom.

Úgy érzem egyre jobban eltűnök a kapcsolatunkban.

Azt hiszi, ha gondom van vele kapcsolatban elég ha kedvesen végighallgat és ezzel el is van intézve. Eszébe sem jut változtatni, vagy kompromisszumot kötni.

Ha szeretnék valamit, azzal is ugyan így van, meghallgat, megígéri, hogy megoldjuk a problémát. Persze nem oldjuk meg, ő el is felejti, hogy valaha beszéltünk róla, én meg egyre türelmetlenebbül várok.

Egy héttel ezelőtt megígérte, hogy elintéz pár dolgot a nyaralásunkkal kapcsolatban. Igazából 1 dolgot kéne megkérdeznie a barátjától, aki szervezi az egészet. Ez természetesen nem jött össze úgy, hogy napi szinten chatelnek. Számtalanszor kértem, hogy inkább ne ígérjen felelőtlenül, de mindig megteszi. Ez tejesen szétforgácsolta a belé vetett bizalmam.

Emellett agresszív a kutyámmal. Skszor marokra veszi az orrát és addig szorítja amíg a kutya fel nem nyüszít, vagy én le nem fejtem róla az ujjait. Rendszeresen kicsukja az előszobába, ha elaludtam éjjel.

Most van pár hónapig egy szörnyen neveletlen kölcsönmacskám, a sokadik kérésem ellenére is megüti.

Velem is egyre durvább, a mltkor belement egy szempilla a szemembe, nem akartam, hogy kiszedje. Erre ő lefogott, mikor megpróbáltam kikászálódni alóla felemelte az öklét. Utána, mikor lehiggadtam kutyasétáltatás után rákérdeztem, azt mondta az csak vicc volt.


Tudom, hogy nagyon sok rosszat írtam róla, de sok a jó a kapcsolatunkban. Vannak közös programjaink, amikor nem agresszív, kenyérre lehet kenni, de aggaszt ez a tendencia.

Próbáltam beszélni vele arról, hogy szerintem terápiára lenne szüksége, de ő azt felelte, hogy inkább magába fojtja a gondjait.


2017. márc. 14. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le! Még most! Össze ne költözz vele! Most még "csak" az állatok (én már akkor páros lábbal rúgtam volna ki, ha meglátom, hogy a kutyám kínozza), aztán majd te, már előszele is volt! Magába fojtja a gondjait, és szerinted kin fogja kitölteni? Plusz nem is figyel rád, a bajaidra, arra amit mondasz! Van ennél jobb is!
2017. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
F.sza gyerek lehet... szerintem addig takarítsd ki az életedből, amíg tudod.
2017. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Már most dühössé válok egy pillanat alatt, mikor a kutyámat bántja az ezredik kérésem ellenére is.

Ilyenkor mindig átfut az agyamon, hogy én mikor jövök, ill. ha gyerekünk lesz, vele mit fog csinálni?

2017. márc. 14. 11:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondolnád, mennyi családbántalmazó sz.rházi van. Többek között az ilyen kis tetvekből alakulnak ki. Valami oknál fogva egyesek meg félnek lepattanni mellőlük, te ne kövesd el ezt a hibát. Nem piál még mellé? Akkor aztán kész főnyeremény. :D
2017. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy marha vagy hogy vele maradtál azok után hogy ezt teszi a kutyáddal meg felemelte az öklét. Ezer éve el kellett volna hagynod.
2017. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Jellemző: mindenki a kutya pártját fogja, szerencsétlen csóró cicmic meg akár fel is fordulhat:)
2017. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
#6: Sikerült elkapni a lényeget. :)
2017. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj en tombben lakom de a kutyát en is kizárnám az előszobába es ez nem szivtelenség hanem mindenkinek megvan a maga helye! Szerintem nem érdemes vele lenned ezt Te is belatod! Bizonytalan vagy => nem akarod => szerintem kár tovabb ragozni
2017. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, mielőtt ez az agresszív barom téged kezd el verni, mert ez csak idő kérdése.
2017. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy MIÉRT VAGY VELE MÉG MINDIG???

Iszonyú gáz pasas!

Ne pazarolj rá több időt, mert nem érdemes, hiszen a legapróbb jelét nem mutatja - számtalan beszélgetés után sem - hogy szándékában áll változni, vagy változtatni.

De alapjaiban egy beteg lelkű, agresszív szociopata a fickó, ha a nála gyengébbekkel, a kiszolgáltatottakkal kegyetlenül bánik.

Legyen az nő, gyerek, kutya, macska.

Ha vele maradsz, keserves élet előtt állsz és úgysem fogtok együtt megöregedni.

Én mondjuk, ha nem is az első, de a második kutyanyomorgatás, macskaverés után kivágtam volna, mert TUDTA(!!!) hogy a szerencsétlen állatokon kívül, ez még neked is rossz lelkileg, mégis csinálta, tehát áttételesen örömét leli benne, ha téged (is) kínozhat!

Legyél okos nő, dobd ki időben, csak vigyázz, hogy olyan körülmények között tegyed, hogy ne tudjon agyonverni, vagy egyéb!

2017. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!