Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz ha bele néztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha bele néztem a párom telefonjába? úgy éreztem titkol valamit előlem

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha alapos gyanud van, akkor nem gaz. Ha csak rad jon a random ellenorizhetnek, akkor gaz.
2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem túl jó cselekedet, de szerintem ezt egyik fél sem tudná megállni ebben a helyzetben. Csak nehogy pofára esés legyen a kutakodás vége. Inkább kérdezz rá és várd a reakcióját, abból sok mindent le lehet szűrni.
2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Miből érezted, hogy titkol valamit? Találtál benne valami bizonyítékot?

Egyébként az szerintem, akkor inkább kérd meg amikor ott van, hogy mutassa meg neked.

2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Találtam és mondtam is neki azóta teljesen bennem maradt és meginogtam mert régen mindig odaadta a telefonját és ez megváltozott volt egy lány aki mindig is zavart és utáltam és pont vele és neki irt olyanokat amiket alapból velem szokott
2017. márc. 14. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
Mármint szíveket küldözget neki meg ilyesmi?
2017. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát több volt annál és nem akarta elmondani +18 is
2017. márc. 14. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
en igy lettem biztos h exevel talizgat..sms
2017. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ő nem az exe egy lány akit tudja hogy utálok és én alapból féltékeny vagyok öt éve vagyunk együtt és nen akarta elmondani azóta fel se hoztuk mert volt emiatt egy nagyobb veszekedésünk
2017. márc. 14. 20:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amiért te utálod azt a lányt,pont azért csinálja ezt?Tudom,ennek nem sok értelme van,csak fura,hogy pont vele...persze akárkivel is "csalna" vagy nem tudom mit csinál,ugyanúgy rossz érzés lenne neked gondolom.Szerintem,hogyha tényleg ilyen dolgokat találtál a telefonjában,akkor jók voltak a megérzéseid,és ha ekkora s...fej,akkor az,hogy te belenéztél a telefonjába,eltörpül mellette simán.Szóval nem gáz,amit tettél.
2017. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

1. igen, gáz

2. a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

a féltékenység rólad szól, és nem a másikról

3. és miért utálod azt a csajt? milyen indok alapján utálsz te bárkit is?

4. egyetértek a 9-es válaszolóval, a srác azért csinálja, mert te utálod azt a csajt, és úgymond kiprovokálod az ő viselkedését

5. nem most kéne sírni, mikor már megtörtént a baj, előtte kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy működőképes legyen!

6. "nen akarta elmondani azóta fel se hoztuk mert volt emiatt egy nagyobb veszekedésünk"

és azt hiszed, hogy ezzel a viselkedéssel most meg lett oldva a probléma? tévedsz, csak a szőnyeg alá sepertétek. egyszer így is, úgyis meg kellene beszélnetek a dolgot. most miért húzzátok az időt?

2017. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!