Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon szeret, mégis szakított velem. Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mindketten nagyon szeretjük egymást, és mégis szakított velem. Mivel korábban volt több (szám szerint 4) kellemetlen tapasztalata más fiúkkal, mind kihasználták és csúnyán bántak vele. Másfél hónapnál egyik se volt hosszabb. Nekem is csak eddig sikerült eljutnom, azonban mikor kezdtek volna komolyra fordulni a dolgok (bemutatás a szülőknek, együtt alvás), szakított, mivel úgy érezte nem áll készen egy komoly kapcsolatra, mivel olyan még neki soha nem volt. A velem együtt töltöt ideje szerinte is csodálatos volt, és eddig mind közül én voltam a legjobb. Azt mondta semmi baj velem, minden lány olyan barátot szeretne, mint én vagyok, inkább az ő fejében van a gond. Hétvégén beszél a nővérével, mit lehet tenni, hogy ezt a gátat feloldja magában.


A szakítást sikerült békében megoldanunk, úgy váltunk el, hogy a legjobb barátok maradunk. Igazából soha senkivel sem tudtam olyan nyíltan és olyan jókat beszélni, mint vele, és ő is így érez. Ha léteznek lélektársak, akkor szerintem mi azok vagyunk. Éppen ezért tartjuk a kapcsolatot egymással, e-mail cím, telefonszám, stb.


Nagyon fáj a dolog, mivel nagyon szeretem, azonban úgy tűnik, korántsem halott a dolog. Tehát a kérdésem: mit a legjobb tenni ilyenkor, ha vissza akarom kapni?


2010. máj. 10. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolat komolysága ijesztette meg, legyél türelmes, ne sürgesd a szülőknek bemutatást vagy az együttalvást, hanem csak majd ha ő is úgy érzi, készen áll.

Most talán legjobb lenne a közelében maradnod, beszélni vele rendszeresen, majd óvatosan felvetni a témát, hogy te szívesen összejönnél vele újra.

2010. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az ijesztette meg, hogy fél, hogy én is fájdalmat okozok neki. Bár nagyon megbízik bennem, ez tudat alatt mégis benne van. Nem tudom, hogy győzhetném meg az ellenkezőjéről.


Sajnos találkozni jövő hét csütörtökig biztos nem tudunk, mert ZH időszak van, és rengeteget kell tanulni. :(

2010. máj. 10. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószinüleg azért dobott ki mert tudja hogy ugyis kaparni fogsz utána...
2010. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni amit írok de: ha valakibe szerelmesek vagyunk, azt megtartani igyekszünk, nem pedig szakítani vele, ez ilyen marha egyszerű. a többi duma, hogy még nem áll készen komoly kapcsolatra, csak sallang.
2010. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Látom kár volt ezt a kérdést feltenni, többé nem teszek ilyen hülyeséget.

100% biztos vagyok benne, hogy igenis nagyon szeret(ett), és abban is, hogy nagyon fájt neki amit korábban mások tettek vele. Emiatt fél az elkötelezettségtől, és attól, hogy emiatt még nagyobb fájdalommal járna.

2010. máj. 11. 01:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Ügyesen beszéled be magadba,de ideje hogy megnézd a valóságot is!

Nyugi velem is volt ilyen.

2010. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet szeretett, mivel lehet jó volt veled lenni, jól érezte magát stb, de igazán szerelmes nem volt , lehet még azt sem tudja mi az... egy kort írhattál volna azért.

Gondolj csak bele: szerelmes vagyok belé és szakítok?! hát...

2010. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erről beszélek: aki szerelmes, nem szakít. ilyen csak a romantikus regényekben van. lehet, hogy nagyon szeret, de hogy szerelmes nem volt, az tuti.
2010. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakít, de azért nagyon szeret? Ez utóbbit is ő mondta? Én nem hinnék neki...
2010. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ébresztő hahóóó ideje felkelni!!!
2010. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!