Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kísért el, pedig elutaztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kísért el, pedig elutaztam es kedd óta nem találkoztunk. Normális?

Figyelt kérdés

Meg csak egy hónapja tart a dolog. Kedden találkoztunk utoljára, mert neki a hét második felében mindig közbe jött valami. Ma korán reggel indultam el, mert elutazom rokonaimhoz külföldre a hetvegere. Tegnap többször is felhozta, hogy elkísér a palyaudvarra, de en akkor azt mondtam neki, hogy nem kell. Aztán este megint felhozta, hogy kikesir, akkor mar csak annyit mondtam neki, hogy úgysem gondolja komolyan, hogy akkor felkel (általában félig alszik), mire közölte, hogy de. Megse volt ma reggel sehol. Konkretan nem beszéltük ezek szerint meg, de nagyon jol esett volna, mert szinte egesz heten nem találkoztunk. Szerintetek ez igy normális viselkedés? Hogy nem látom a baratnomet egy hetig, de meg korán kelni se vagyok képes, hogy legalább egy orara osszefussunk?

20/L, 20/F



2017. márc. 17. 05:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kétszer hozta fel, hogy elkísér, te kétszer mondtad, hogy ne. Ezek után szerintem nincs min meglepődni.
2017. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Másodszor nem mondtam ra, hogy nem, epp azert mert szerettem volna ha elkísér, csak nem szerettem volna ráerőltetni magam.
2017. márc. 17. 05:56
 3/12 A kérdező kommentje:
A második beszélgetés egyébként is ugy zajlott, hogy mondta hogy szeretne elkísérni, mire en mondtam az időpontot mikor indulok es o is mondta mikor indul el otthonról. Utana mondtam hogy szerintem nem gondolja komolyan, o meg azt, hogy de. Nekem ebből az jött le, hogy elkísér, ezért voltam csalódott mikor meg a pályaudvaron is egyedül voltam :(
2017. márc. 17. 05:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el légyszíves Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet.

Hasznos lesz számodra.


Te játszmáztál vele és most p..fára estél. Máskor ha valamit akarsz akkor határozottan jelentsd ki és ne változtatgasd meg a véleményed.

2017. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Lényegretörő, egyenes kommunikáció. Semmi több, ezek a női utalások...
2017. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

fúú ezek a hülye agyhúzások...és még azt hiszi az ember, hogy felnőtt...

ha azt akarod, hogy kísérjen, akkor mond azt! ne a hülyeségeket, hogy "úgy se kelsz fel", meg "nem kell"...


24F

2017. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ez a taktikázás, csak hülyét csinálsz magadból. Miért nem lehetett azt mondani, amikor felhozta, hogy elkísér, hogy "de aranyos vagy, ez jól esne". Miért mondtál nemet, ha azt akartad, hogy menjen? Sőt! Miért mondtál TÖBBSZÖR is nemet?

Ráadásul simán meg is bánthattad azzal, hogy közölted, hogy úgyse gondolja komolyan, hogy felkel.

Fordított esetben, ha te többször felajánlanál neki valamit, és ő állandóan nemet mondana, majd a végén még azt is kijelentené, hogy úgyse fogod megtenni, amit ajánlották, akkor lenne kedved az ajánlatot tartani? Nem hiszem.

Teljesen jogos és normális, hogy nem ment ki veled a pályaudvarra, a te taktikázásodnak köszönhető az egész.

Máskor mondd meg őszintén, hogy mit szeretnél, különben ez a kapcsolat nem lesz hosszú.

19/L

2017. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Ketszer nemet mondtal neki, es utana idejossz hisztizni, hogy "de megse jott el!". Nokent kiegetik az agyamat az ilyen kerdesek. Szerencsetlen remelem, hamar megszabadul toled.
2017. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, igazatok van, en is igy gondoltam, csak vártam egy kis megerősítést, mert a baratnoim szerint o volt a bunko, szerintem pedig nem. :D

Utolso, ha neked meg nincs értelmes hozzászólásod, minek irsz ide? :D Nem taktikaztam, csak feltettem egy kerdest.

2017. márc. 17. 08:20
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

ez egy szabad oldal öreg, az ír ide aki akar sorry. viseld el ha nem mindenki a kis leked ápolgatni jön ide.


mi a f/*/szomat parádézol itt...még csak péntek van...kedd óta Gyáááá majd ha 1 hónapja nem láttad volna azt mondom jó hogy kivagy. de így....pffff


itt a hétvége párszor lsz/*/p és úgyis elnézel neki mindent :D

2017. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!