Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlt a szerelem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlt a szerelem hogy hozzam vissza?

Figyelt kérdés
A volt barátom és én egy évig voltunk együtt. Egy hónap után összeköltöztünk. Nagyon jól működtünk együtt, gyereket akartunk, egymással képzeltük el az egész életünket. Tudom hogy komolyak voltak az érzései mert sok kapcsolata volt már, de még senkivel nem akart együtt élni. A tenyerén hordozott mindent megtett értem. De elrontottam a féltékenységemmel, hisztiztem, nem is keveset. Már párszor szaktani akart de mindig adott esélyt. Aztán egyik nap kiakadt rajt és hazaköltöztem. Szakított velem. Azt mondta nem szeret, nem hiányzok neki. Amikor találkoztunk hogy elköszönjünk egymástól átölelt, puszit adott. Azt mondja nem tudja mit akar, mi lesz de most egyedül akar lenni. Különleges ami köztünk volt. Nem keres azt mondta én se keressem 3hétig. Lehet hogy szeret de túl büszke hogy elmondja? Inkább szakitott mert igy nincs ott a hisztim? Mindenben ott voltunk egymásnak. Szeretném visszahozni a tüzet. Hogy csináljam? Éreztem hogy vége lesz, de tudom hogy összetartozunk. Pár nappaé előtte mo dta is hogy szeret, jó velem.. nem értem. Én 24 ő 32

2017. márc. 21. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajj te nőszemély itt voltam 24 èvesen én miért nem engem választottál?
2017. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Badattitude ***** válasza:
Először is, nyomokban sem fedeztem fel, hogy őszintén elmondtad volna neki, beszéltél volna vele a féltékenységed okáról. Teszem azt, bizonyos dolgai félre érthetőek voltak, és ehhez hasonlóak. Mert ebben az esetben ő is megdolgozott a jelenlegi helyzetért. Így tényként ezt el lehet , el kell mondani könyörgés nélkül, tartással. Ám ha alapvetően féltékeny vagy, rossz hírem van mind kettőtöknek : Aki szereti az esőt, szeresse a sarat is. :) Őszintén mond el neki, amit erről kell. És utána jöhet az " elme trükk " :) Ami nem az, inkább kézenfekvő. Idézd fel, hol jöttetek össze, hol volt az első randi, a közös , felhőtlen élmények. Éld át vele újból. Még azt is mondanám, hogy abban a ruhában, ami az első találkozás, randi, közös, felhőtlen élményeknél viseltél. Az illatok. Ez szavak nélkül működik, mivel a másik a pároddal újból átélitek az élményeiteket : együtt. A többi pedig jön magától.Ő most bizonytalan. Szeret, mint mondtad. De a rossz élmény benne mozog. Még igen. Na, hajrá ! :D Érdekel, ha nem vagyok tolakodó, hogyan alakult !
2017. márc. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!