Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt bunkosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt bunkosag a párom részéről?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt a dolog, szex utan elmentem fürdeni stb aztán a párom is. Miközben feküdtünk a párom telefonozott, ami amugy nem szokott zavarni, viszont láttam, hogy egy baratnojevel irogatott. Ez mar nem az elso eset volt, hogy miután lefeküdt velem vele irogat, úgyhogy szóvá is tettem neki. Röhögve reagált, hogy 'nem lennek féltékeny ha látnám a csajt es amugy is csak pár szót beszéltek mert a lány rairt es kikérte valamiben a velemenyet'. Mondtam is neki, hogy en nem féltékeny vagyok, mert nyugodtan Irogasson a barátnőivel, engem ez tényleg nem zavar, de bunkosagnak tartottam, hogy mellettem, szex utan az en agyamban ahelyett, hogy mondjuk velem beszelgetne mas lanyoknak ad tanácsokat. Szerintetek jogos volt a felhaborodasom vagy esetleg tulreagaltam? Kezdődő kapcsolat, nem tart reg óta, az előző kapcsoltomban sokat veszekedtem es nem szeretnem ezt is elrontani, ezért kérem ki a véleményetek. Köszönöm előre is a valaszokat.

2017. márc. 22. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tulreagaltad, bar egy kezdodo kapcsolatban meg tenyleg neked kene a legelsonek lenned, altalaban az elejen a leglelkesebbek az emberek.
2017. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A múltkori esetnél semmit nem szóltam, de most tényleg picit rosszul esett :( Remelem azert ezzel nem uldoztem el magam mellol :(
2017. márc. 22. 10:55
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Én azt nem értem, hogy kezdődő kapcsolatban, miért is van már szex.. :)
2017. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Kezdődő kapcsolatomban eszembe sem jutott egyáltalán elővenni a telefont, ha vele voltam
2017. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
3 Talan azert, mert a kezdodo FELNOTT kapcsolatoknak altalaban resze a szex? :D Paromnak hivja, nyilvan nem tegnap talalkoztak eloszor, gondolom par hetes lehet kb a kapcsolat.
2017. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem picit túlreagáltad, bár kapcsolat elején még nyilván veled kellene foglalkoznia. Majd látod a további aktusok során, hogy hogyan viselkedik. Ha nem mindig a telefonon csüng, akkor nincs gond. Fel a fejjel!

20N

2017. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk nekem még nem volt normális kapcsolatom. Úgy hogy nem tudom, ki mikor, hogyan szexel. De szerintem akkor is korai...

Vagy is 1 kapcsolatom volt.. ott sokáig a lánnyal foglalkoztam. De a végén már nem is tudom...

Gondolom örül neki, hogy van egy ingyen pina.

2017. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! :)

Kedves hármas, nem 16 eves tini korosztályban vagyok, hogy egy évig varjak, vagy esetleg hónapokig kinozzam magam es a párom. :) A szex is egy kapcsolat nagyon fontos része es mindenki máshogy dönt, hogy mikor megy bele a párjával, ha te a helyemben vartal volna akkor várj nyugodtan a saját helyedben en meg csinalom amit jónak látok :)

2017. márc. 22. 11:37
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Csinálod amit jónak látsz, még is itt hisztizel. Szóval valamit valahol elbasztál de kegyetlenül :)
2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Es megis hol hisztizek? Kerdeztem valamit, hogy szerintetek jogos volt-e a dolog, ennyi. En sehol semmi hisztit nem látok, sem pedig elbaszott dolgot. De mindegy nem allok le veled vitatkozni, mert felesleges buta emberekkel foglalkozni akik csak a saját igazukat hajtják es mennek a fal fele egyenesen, mert ha mar másnak különbözik a véleménye az mar egy nem normális ember. Szerintem ebben a kérdésben mindenki máshogy vélekedik, de ha ennyire nem értesz velem egyet írd ki külön kérdésként, hogy az emberek szerint mikor kell lefekeudni a parjukkal es meglátod hogy nekem lesz igazam, ugyanis ebben nincs átlag, mindenki a saját meglátása szerint dönt, de mint mondtam akkor te várj éveket.
2017. márc. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!