Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás a se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás a se veled se nélküled kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Összeköltözés előtt minden szép és jó volt nagy volt a szerelem stb.

Összeköltözés után meg minden egy csapásra megváltozott, mintha nem működne köztünk a dolog, majdnem eljutottunk a szakításig is de az se ment.

De mintha úgy érzem hogy a szakítás megkönnyebbülés lenne számomra, de egyben fájdalmas is lenne.



2017. márc. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A se veled
2017. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne tisztázni, hogy mi az, ami nem működik és hogy lehet-e ezen változtatni.
2017. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véget kell vetni ennek, mert ha jön a gyerek, csak rosszabb lesz.
2017. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahogy ki kellene ugrani belőle.

Tudom milyen kínzó körforgás tud ez lenni, én kb. 5 éve vagyok ebben. Együtt nem megy, de külön még rosszabb. Aztán megint együtt, megint nem megy...

Érzelmileg sem tudok elszakadni, így az sem megy hogy mást keressek.

Talán egy lelkileg kevesebbet jelentő alkalmi kapcsolat kirántana (?). Nem tudom, még nem volt pofám megtenni.

2017. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lenne a megoldás, hogy leültök, és megbeszélitek, hogy mi az, amit akartok egy párkapcsolattól, az együttéléstől mit vártok, mik a problémák, és lehet-e változtatni rajtuk.


Ha mindketten meg akarjátok menteni a kapcsolatot, akkor a problémák megoldásán elkezdtek dolgozni, meg kell erőltetnetek magatokat, másképp nem fog menni!


Ha olyanok a problémák, hogy nem tudjátok/akarjátok orvosolni őket, akkor meg szakítani kell, mert így csak fájdalmat okoztok egymásnak hosszú távon, és pazaroljátok egymás idejét.

Nem rosszabb egymás nélkül valójában, csak az elején rossz a másik nélkül, nem csak az érzelmek, hanem a megszokás miatt is. De ha lenne egy kis akaraterőtök, kitartanátok külön, és továbblépnétek mindketten, majd kereshetnétek egy olyan párt, akivel tényleg működik a párkapcsolat.

2017. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!