Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senki nem szeret. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem szeret. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos 19 éves vagyok. Régebben anyával egész jó volt a kapcsolatom, bár viharos, mostanra megromlott. Mondogatja, hogy senki nem tud neki örömet szerezni az életben, már én sem. Az apám a legeslegelejétől kezdve olyanokat mondott, hogy minek vigyázni annyira arra a "büdös kölyökre", bármikor lehet csinálni másikat. Itt kb 5 éves lehettem, avgy még annyi sem, nem ártottam neki. Ő egy született ...., akitől nem lehet szabadulni. Mindegy erről enyni elég is. Van egy párkapcsolatom már 2,5 éve. Az elején jó volt , bár volt amiben hazudott és emiatt nem nagyon tudok benne bízni, mert nem vagyok megbocsájtó típus. Szakítani nem merek, mert engem nem lehet szeretni, más még ennyire sem szeretne mint ő, és mással még rosszabb lenne. Én szeretném, ha törődne velem. Ő elvileg szeret de én ezt nem érzem. Sokat vitázunk, gonosz dolgokat vág a fejemhez (bár én sem vagyok egyszerű eset és tudom, ez inkább az én hibám). Régen nagyon szerelmes voltam belé és vele képzeltem el az egész életem. Mára már senkivel sem tudom, az egyetlen amit látok a jövőmmel kapcsolatban az az, hogy valószínűleg öngyilkos leszek, úgy sem bánná azt senki. (Itt most jöhetnek a bíztató kommentek majd a sok kedves embertől, hogy öld meg magad ha ilyen hülye vagy - ezek nem érdekelnek, nem tudtok ezzel fájdalmat okozni.) Van egy ""legjobb barátnőm"" aki bárki mással inkább tölti az idejét , mint velem és jóóó ideje csak én keresem őt (amiből elegem lett ). Tehát nincs senkim. Én magam szerintem nem vagyok szép, okos , tehetséges, ügyes vagy bármi egyéb. Konkrétan egy csődtömeg vagyok, minden nap arra gondlok de jó lenne meghalni. Igazából már erőm sincs nagyon kilábalni ebből a helyzetből, mert tudom, úgy sem fog menni. De ha valakinek vannak ötletei azért meghallgatnám. Köszönöm. 19/N
2017. márc. 22. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Többé-kevésbé ismerős érzések, csak én idősebb vagyok pár évvel. Meg jelenleg megígértem anyámnak, hogy nem nyírom ki magam, szóval kötelező itt lenni még egy darabig. Persze szinte biztos, hogy bukni fogok életemben szinte minden téren, és ez meglepően őrjító tudat, hogy "úgyis veszítek", mert rosszabb vagyok másoknál mindenben.


Kiutat én sem tudom, egyelőre próbálok félig-meddig optimista lenni, nem sok sikerrel. Úgy érzem, csak halogatom a végzetem, a fiatalkori halált.

2017. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ezt senki sem tudja, hogy én milyen depressziós vagyok csak a barátom de őt nem igazán érdekli, ahogy észre vettem. Senkinek nem mutatom ki. Mindenki azt hiszi boldog vagyok és sok barátom van és haverom. Mindenki előtt megjátszom magam, hogy milyen jó minden közben meg semmi sincs rendben. Nem beszélek róla, mert tudom senkit sem érdekelne és senki nem akar egy világfájdalommal teli nyomoronccal lógni és akkor még ennyien sem kedvelnének.
2017. márc. 22. 12:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Írtam privátban..
2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2


Ismerős, rólam sem tudja semmilyen ismerős, csak anyám. Bár nekem nincsenek barátaim, bár tettetem, hogy neten vannak. Jól játszom a zárkózott-de-kiegyensúlyozott karaktert, és sokan még humornak is értékelik, ha kifejtek valamit ami szerintem szomorú. Bár tudnék örülni neki.

2017. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok:( Különlegesnek gondolnak bár az is vagyok, csak nem épp pozitív értelemben :( Azért vagyok olyan amilyen vagyok, mert már teljesen tönkre mentem idegileg. Nem vagyok képes arra, hogy mutassam a külvilágnak, mennyire magam alatt vagyok. Nem akarom megadni ezt az örömöt az utálóimnak. Egyébként én magam nem vagyok egy szerény, elveszett lány. Szókimondó vagyok és ha valami nem tetszik gondolkodás nélkül odavágom, ezért sokan nem kedvelnek, sokan pedig épp ezért, mert őszinte vagyok velük (a lelkiállapotomat leszámítva )
2017. márc. 22. 13:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Lépj le otthonról, kiveszel egy szobát Pesten, keresel munkát, és új életet kezdesz.

Persze erről nem szólsz senkinek.

Fiatal vagy, nem lehet probléma a váltás.

2017. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
...
2017. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az az igazssàg hogy rossz emberrel jöttél össze az exem is ilyen volt és én otthagytam mert csak magàval törődött!A màsik dolog hogy én sem jövök ki az apàmmal de én màr ott elgondolkodtam hogy nem csak bennem van a hiba hanem benne de jó nagy adag évek kellettek mire ràjöttem mert sokszor én voltam lehülyézve én voltam az idegbeteg holott pont ő mondta ezeket ràm és ő is ugyan ez csak annyi különbséggel hogy ên tudok vàltozni de ő nem és belátom hogy vannak hibàim ő nem és ezàltal tudok fejlődni ő nem mert előttem van példa làttam hogy apâm anyàm miket rontottak el velem kapcsolatban de ők nem làtjàk nincs előttük példa!
2017. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A rossz baràtsàgrol meg annyit hogy fogd fel ugy hogy nem veszitettél semmit sem !Nyilvàn a bnődnek az a fontosabb hogy az ő lelkiàllapotànak ez sok !
2017. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, nem lehet sok neki, mert nem igazán panaszkodom neki... Maximum néha de nem sokat csak, mint bármelyik normális ember.
2017. márc. 22. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!