Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha megemlítem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha megemlítem, ha valami zavar?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 1,5 éve kapcsolatban a szintén 21 éves barátommal.

Ha valami nem tetszik, megemlítem.

Múltkor lájkolta egy vadidegen lánynak a képeit, én meg csak tök normális, nyugodt hangnemben rákérdeztem, hogy ki az a lány, mire kiakadt, hogy ő azt lájkol amit akar.

Mostanában mindig elfordítja a telefonját, amikor együtt vagyunk. MINDIG. Nem láthatok véletlen se rá. Múltkor megkértem, hogy adja már ide egy kicsit, mire szintén rámförmedt.

Az utóbbi eset az volt, hogy általában meghatározott időközönként tudunk egy nap bszélni. Reggel 8-kor, délben, aztán délután. Mostanában érdekes mód elfelejt felhívni, és amikor rákérdezek, hogy mi az oka, megint kiakad.

De azért nekem be kell számolnom, hogy kinek írok smst, ki hív engem, kinek írok facebookon, ki az az xy.

Zsarnokoskodó lennék?

Egyáltalán nem féltékenykedve kérdezek rá, hanem normális, nyugodt hangnemben.

Múltkor egy lány írogatott neki, valami Linda, és megkérdeztem, hogy honnan ismeri, mert azalatt ismerte meg mióta velem együtt van és elméletileg sosem találkoztak. Erre közölte, hogy igen neten ismerte meg és kiakadt rám.

Vagy az utolsó példám, hogy közölte MAGÁTÓL, hogy ő biza letiltja az exét. Rákérdeztem, hogy ez megvalósult-e, mire kiakadt, hogy én ezt hogy képzelem. Mondom jó csak te mondtad.


2017. márc. 22. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert titkol valamit, tok egyertelmu.
2017. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnék egy ilyen sráccal kapcsolatot. Nem lehet bízni benne
2017. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 omba ***** válasza:
100%
Egyre inkább zavarja a léted, világos.
2017. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi lenne ha élőben élnétek? Szánalmasok vagytok.
2017. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Élőben élünk, de ő mindig nyomkodja a telefonját, és kiváncsiságból megnéztem, hogy miért. Akkor láttam a lájkokat.

2017. márc. 22. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék vele. Nem őszinte, nem normálisan viselkedik veled, titkolózik, rejtegeti a telefonját (biztos nem véletlen), csomót rád förmed. Valószínűleg nem szeret már. Jobban tennéd, ha te hagynád ott, mert arra is van esély, hogy megcsal.
2017. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Zsarnokoskodó lennék?"

Nem képes mindenki elviselni az állandó zaklatást, még ha te nem is látod annak

2017. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, undorító az ilyen, hogy ő elvárja, hogy beszámolj mindenről, de ő képtelen bármit is mondani, azon kívül, hogy kiakad. Szerintem biztos, hogy van valami azzal a csajjal..ez, hogy elfordítja a telefonját, szinte egyértelmű jele. Egyáltalán nem vagy zsarnokoskodó, teljesen megértelek, viszont én tényleg elgondolkodnék azon, hogy hiányzik-e egy ilyen 'kapcsolat', ahol a párod még csak hajlandóságot sem mutat arra, hogy megbeszéljétek a dolgokat.
2017. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!