Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámozdult egy vadidegen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámozdult egy vadidegen lány a páromra egy programon. Ott voltam én is. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Elmentünk a párommal és két haverjával egy társas programra.

Volt két vadidegen csaj még arra az időpontra, akiket betettek velünk egy csoportba. Aranyosnak, kedvesnek tűntek, egészen addig, amíg az egyikük elkezdett a páromon lógni. Mindig mellé állt. Egy idő után már zavart. Libasorban kellett állni ,amikoris engem FÉLRE LÖKÖTT a lány, és megfogta a párom kezét. A párom csak ment előre, nem nézett hátra, azt hitte én vagyok, mire hangosan kiakadtam és közöltem, hogy HÉÉÉÉ. Erre a párom megfordult, meghökkent, és oda jött hozzám.

Közölte, hogy túlreagálom, a csaj nem akart tőle semmit, majd később belátta, hogy de igazam volt. Ugyanakkor nem szólt semmit. Oké, kapcsolt, oda jött hozzám, de szerintem férfi létére illett volna annyit mondania a lánynak, hogy BOCSI DE OTT A BARÁTNŐM.

Hogy lehet valaki enynire pofátlan?

Iszonyatosan dühös vagyok. SZerintetek jogosan? A párom nem tudja, hogy ennyire bánt a dolog. Azért is írtam ki a kérdést, mert nem tudom, hogy a dühtől borult-e el így az agyam, vagy sem.

HOgy nem lehet megérteni, hogy valakinek párja van?

Azért nem csaptam cirkuszt, mert ez egy "hivatalos" program volt. Ha valami buli lett volna, biztos nem hagytam volna szó nélkül.

Ugyanakkor meg nem érzem, hogy a párom kiállt volna értem. Ráadásul a lány utána még rám nézett egy csomószor olyan ártatlanul. Húúú...Püfölöm a betűk írása során a billenytűzetet. :D


2017. márc. 22. 19:29
1 2 3
 1/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
26%
Igen a GYK törvényei szerint teljesen jogos és jogodban áll félre dugni és perma hisztit rendezni.
2017. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Bmeg egész este ezt olvassam???
2017. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem rendezek hisztit. :D

Ide írtam ki a kérdést, mert hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat. Ha rosszul ítélem meg a helyzetet, itt felnyitják a szemem, de ettől függetlenül nem kell gonoszkodni.

2017. márc. 22. 19:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők, engedd el. Elhiszem, hogy dühös vagy, velem is történt hasonló. Valószínűleg párod sem akart jelenetet rendezni, de odament hozzád, szóval szerintem nem csinált semmi rosszat.

Kicsit dühöngd ki magad, és max mondd el párodnak, hogy legközelebb, ha ilyesmi előfordul, mit szeretnél, mit tegyen másképp.

2017. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
És milyen program volt ez, Win10? :D
2017. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
A párod egy s eggfej... Azon se lepődj meg, ha a facen már ismerősök is a csajjal.
2017. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig mozdulj rám...:DD
2017. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Még mindig a zokninak van párja Béjbé. Mondd, partnered wazze. Jogos a felháborodásod, de semmit nem értél el vele, inkább építő jelleggel mondd el a barátodnak, hogy ez rossz hatást gyakorolt rád.
2017. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
"A kérdező kommentje:..... hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat." Tényleg?????:-)
2017. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem azért, de ha a helyedben lettem volna, nekem is nagyon sok önkontrollra lett volna szükségem, hogy ne vágjam képen a csajt egy péklapáttal.


Az viszont tetszik, amit az egyik válaszoló mond, hogy a jövő hasonló eseményeire felkészülve megbeszélhetnéd a pároddal, hogy milyen viselkedést vártál volna tőle.


Szerintem tök jogos a felháborodásod, azért az ilyen szintű tapintatlanság és pofátlanság jobb időkben büntethető volt.

2017. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!