Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodása?

Figyelt kérdés
Egy pár hete már ,hogy péntekenként a barátom nálam alszik. A barátom egy munkásszállón lakik és neki a szobatársa megismerkedett anyukámmal. Eddig 2x találkoztak ,már ez sem tetszett a barátomnak , holott ő akaeta még,hogy találkozanak .. A lényeg ,hogy anya és a barátom szobatársa azt beszélték ,hogy miután végez a munkával átjön kicsit,hogy beszélgesenek és mivel éjfélig dolgozik már nem nagyon tudnak elmenni sehova. Erre a barátom azt válaszolta ,hogy nem akar jönni mivel itt lesz a szobatársa ,és hogy neki ez milyen fura meg szokatlan. Ez kicsit felidegesített, úgy beszél mintha egy szobában kéne velük lennünk.. Oké szerintem is kicsit bizarr ,de még csak nem is egy emeleten leszünk. Meg az se biztos,hogy lesz valami komolyabb anyám és a szobatársa között. De már múltkor olyanokat írt nekem ,hogy neki az túl sok ,hogy a haverja egyben a apósa..pff . Szerintem borzasztóan gyerekes ez a hozzáállás. Egyáltalán nem is tartom jogos . Ti mit gondoltok? Oh ,és bocsi a hosszú szövegért..:D

2017. márc. 24. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha meg kell baszódni meg kell baszódni
2017. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a pasidat!

Mi a fenéért kerítősködött anyád és a haverja között, ha utána nem tetszik neki a románc?

Szerintem rendezd el a fejét, hogy ne avatkozzon anyád bugyiügyeibe!

Ha történetesen anyád holnapután találkozik valakivel, akit véletlenül ő is ismer, akkor arra fog morogni?

Tudasd vele, hogy anyád azt fogad a saját házában, akit akar, egyelőre a pasid is csak vendég ott.

Azért arra vigyázzatok, hogy ne járjon hozzátok - 2 nőhöz - lassan az egész munkásszálló!

Hamar a szájukra fognak venni az emberek.

2017. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fog!:D

Annyi a baj ,hogy nagyon önfejű és nem hinném ,hogy engedd majd ebből.. Ma este megpróbálom vele ezt megbeszélni.

2017. márc. 24. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek osztozik.Az anyóst ő is megtudja rakni nem csak a szobatársa....😃
2017. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!