Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret egyáltalán, ha alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán, ha alapból egy csöppnyi rossz érzése sem volt, amiért nem jött át névnapom alkalmából?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi dolga, előtte lévő nap már úgy írt, hogy "Át megyek majd, ha tudok."

Hát és nem jött, ugye. Felköszöntött. Írt pár szép szót reggel, aztán elég sz4rul esett, hogy meg se lepett ezzel, hogy átjön. Aztán nem bírtam ki és elmondtam neki, hogy rosszul érzem magam, hogy annyit se érdemlek, hogy találkozzunk legalább névnapomon. Ekkor mondta, hogy most, hogy belegondol, átjöhetett volna tényleg és ő a hibás. De ennyi, semmi több. Ment tovább a beszélgetés, mintha semmi sem történt volna. Nem is érdekelte, hogy egyedül vagyok, itthon fekszek névnapomon. Elvileg ő szerelmes, de az ilyen viselkedésekből nem ezt szűröm le.

Mindig megkérdezi, hogy mit szeretnék kapni x napra vagy y napra, mondom, hogy nem kell nekem semmi, jöjjön át és kész. Hát, tényleg nem kapok soha semmit(Oké, én mondom, hogy nem kell semmi, de erre mit lehet írni, most komolyan? "Vegyél nekem egy új cipőt, mert a régi elszakadt."(??) Vagy mit? Nyilván azt mondja erre mindenki, hogy nem kell neki ajándék, köszi.. Én sosem kérdezem meg őt és adok neki valamit, amit kinézett magának régóta.), most meg át se jött.

A másik. A szexet is kb mindig csak én kezdeményezem, míg ő a csúcsra jut 3-4x, addig én egyszer sem. Aztán mindig az van, hogy be kell fejezni nekem, de sokszor már azt se akarja, ha meg is csinálja, akkor is azért, mert addig unszolom, hogy naaa légyszíves. Aztán csak befejezi, de semmi beleéléssel, fekszik és jár a keze.. Baromi kínos lenne ez egyébként, de ezekben a pillanatokban már csak arra gondolok, hogy legalább én is élvezzek el 1x. Én kényesztetem őt kézzel, szájjal, puszilgatom mindenhol, aztán maga az aktus is, ő meg kb semmit, csak fekszik.

Szeretem őt, nem akarom elhagyni, de van egy érzésem, hogy csak megjátsza, hogy szeret. Múltkor már "szakítottunk" is, aztán én írtam rá 2 óra múlva, hogy komolyan ezt akarja? Majd ismét folytattuk.. Elvileg nagyon sírt, pedig ő mondta, hogy egyedül akar lenni, aztán mégis rákérdeztem, hogy biztos ezt akarja-e és folytattuk a dolgot inkább. Rákérdeztem, nem tudja, hogy miért mondta ezt és nem érti. 18 éves lány, én 20F.

4 hónapja vagyunk együtt. Mit gondoltok?


2017. márc. 25. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Azokban a dolgokvan, amik beked fontosak legyél irányítóbb. Pk szexben. Csináld meg ami beked kell. Vagx ha most az akarod, hogy átmenjen mondd, hogy gyere át.


Az viszonyt nehezebb, hogy hogy legyen ő ne ilyen passzív, hanem cselekvőbb. Sok lány ilyen és késöbb jön bele. Ez az ajándék​ dolog jó lehet. Mond neki, hogy szeretnél ajándékot, de találja ki. Meg más dolgokban is erre kéne terelgetni.

2017. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én volt párom konkrétan elfelejtette a névnapomat :)
2017. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő már hetekkel ezelőtt tudta.
2017. márc. 25. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nevnapod volt. Nem a kozos gyereketekkel vajudtal..
2017. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a névnapon van a hangsúly, hanem, hogy semmi szándék nem volt benne, hogy átjöjjön vagy kapjak egy olcsó csokit. Mást is írtam mellesleg.
2017. márc. 25. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a rossz a szex, nem torodik veled ott sem, es ugy erzed hogy a parod csseszik a fejedre, akkor mire varsz? 4 honap semmi, a tartos te tobb ideig van itthon. Majd talalsz mast, aki meg is becsul, es hajlando lesz tiszteletben tartani teged.
2017. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*tartos tej, persze.
2017. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónap után itt tartotok, akkor jobb lesz, ha hagyjátok egymást, szerintem ez a lány nem szerelmes beléd igazán.
2017. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szegény, nagyon sajnálom, hogy ilyen veled a párod. Valóban nem szép, amit csinál, sem a névnapos történet, és főleg nem a szexes, engem inkább az utóbbi akasztott ki. Ha gondolod, először próbálj meg vele beszélni minden olyan dologról, ami neked fáj, és ha akkor is azt látod rajta, hogy nem érdekli, mi fontos neked, és továbbra is ilyen önző módon viselkedik, akkor abszolút okod lenne elhagyni. Aztán ha szeret, akkor még mindig "megvilágosodhat" a hiányodtól, hogy neki mégis te kellesz, és máshogy kéne viselekdnie. Ha pedig nem, akkor örülj neki, hogy nem raboljátok tovább egymás idejét. Majd lesz valaki olyan, aki őszintén szeret, és mindent megtesz azért, hogy te boldog légy. Remélem, rendeződik a dolog így vagy úgy, ha van kedved, azért írd meg, hogy mi volt. :)


19/L

2017. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!