Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Fiatal édesanya vagyok,sajátos nevelési igényü gyerekkel. Apukával rég külön vagyunk. A mostani párom bekattant, szakított mert nem toleráltam hogy naponta lerészegedik. Próbáltam szép szóval és durván is jelezni neki hogy ez nem viszi elöbbre a dolgainkat... szerinte én vagyok a hibás. Ráadásul én nyugtatót és antipszichotikumot kell szednem egy betegségre amit elég nehezen de azért nagyrészt tudok kezelni. Szerinte ha nekem szabad gyógyszert szednem, neki is szabad innia. Úgy érzi cserbenhagyom amikor részeg és most szakított... enélkül is meg volt a magam fájdalma és küzdelme a mindennapokban, nemrég vesztettünk el egy magzatot,de előtte is csinált már ilyet. Odáig fajult, hogy válasszak a gyerekem és ő közte (részeg volt nem emlékszik rá)... elhordott mindennek hogy cserbenhagytam... a betegségemböl kifolyolag az ilyen krízishelyzetet nehezen viselem el, már az ö
2017. márc. 25. 18:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Már az öngyilkosság is megfordulta fejemben.... lelkisegéllyel beszéltem mielött tényleg megtenném... mások voltak ilyen helyzetben? Hogy tudnám megoldani? Lehetöleg ne azzal h hagyjam a francba, mert tudom h holnap ujra keresni fog és bocsánatot kér... ajánlottam neki is pszichologust és kértem menjünk mediációra hogy megoldjuk a problémáinkat, a gyászt, az ivást.

Köszii elöre is a válaszokat

2017. márc. 25. 18:24
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Te mentális betegségben szenvedsz, amit nagy valószínűséggel továbbörökítettél a gyerekednek, aki "sajátos nevelési igényű", tehát valamilyen szempontból szintén beteg.

Pszichotikumok szedése mellett, egy alkoholistával gyerekgyártáson törted a fejed.

A szegény kis magzatnak egyetlen szerencséje, hogy még időben elment.

Mindketten felelőtlen, nem normális emberek vagytok, ne szaporodjatok!

2017. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

ti gyenge embernek tűntök

te meg akarod magad ölni, a párod meg iszik...

igenis vannak problémák, de ezeket nem így kell megoldani!

egyáltalán nem a probléma megoldásán dolgoztok, csak menekültök előle...

fájó dolog, nincs jó megoldás, de erősnek kellene lennetek...

lehet ez most gonosz lesz, de nektek nem való egy gyerek, ha nem tudjátok a problémáitokat kezelni megfelelő módon!


24F

2017. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, abszolut kell egy alkoholista meg meg egy gyerek a nyakadba ebben a helyzetben... tenyleg. Egy alkoholistatol meg nem tudom, mit varsz. Sosem lesz neki fontosabb a te szavad, mint az ital. Ha meg meg erre gyereket is vallalsz vele, akkor arra vegkepp nem tudok logikus magyarazatot talalni. A sajat gyereked erdekeben kene picit elgondolkodnod, es kicseszned az eletedbol a nem odavalo embereket.
2017. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én járok terápiákra, hosszu távon gyogyulok töle már sokat elértem... a gyerek nem orokolte mert a borderlinet nemazzal lehet, neki oxigénhiány miatz fejletlenebb az idegrendszere és ennyi.
2017. márc. 25. 18:33
 6/23 A kérdező kommentje:
Jó ideig nem ivott,azután hogy elment a baba akkor kattant be.
2017. márc. 25. 18:38
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jarhatsz te akarmilyen terapiara, amig ilyen faszikkal tarkitod az eletedet.
2017. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz olyantól, aki azt akarja, hogy válassz közte és a gyereked között???

Ha semmi mást nem írsz róla, akkor is azt mondanám, hogy dobd ki. Pokollá fogja tenni a gyereked életét.

Csókoltatom a terapeutád!

2017. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Szia, ha gondolod írj privátba, és beszélgessünk! Nem éltem át ilyet, de hátha tudok segíteni egy picit!
2017. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül nevelem a sajátos nevelési igényű gyerekemet. És sosem jutna eszembe egy alkoholista férfit behozni az életébe. Mondjuk semmilyent nem hozok be, mert csak egy barátság extrákkal kapcsolatom van. Csak akkor költöznék össze valakivel ha megbizonyosodom arról, hogy kincset érő ember és szereti a gyerekemet. Vagyis lehet hogy soha nem lesz igazi kapcsolatom. De nekem a gyerek az első. A saját igényeimet meg letudom így. Nem hibáztatlak, de én a helyedben alkesz pasit azonnal dobnám, ilyen mentális problémákkal nem vállalnék még egy gyereket, hanem ezt az egyet próbálnám normálisan nevelni. És a gyereknek egy egészséges anyára van szüksége. Járj terápiára, sportolj, kiránduljatok sokat a jó levegőn, meditálj. De ne egy ócska pasassal próbáld megoldani a problémáidat. Szerintem.

Kitartást és jó egészséget kívánok.

N 39

2017. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!