Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez nekem egy nagyon fontos dolog és előre kérem hogy csak olyanok írjanak akik képesek beszólás nélkül válaszolni, mert számomra ez egy nagyon nehéz döntés.

A történet annyi hogy van egy "barátom" én 18 éves vagyok ő 20. 2016 elején jöttünk össze, együtt voltunk kb fél évig aztán szakítottunk. Az oka most lényegtelen. Aztan azóta nekem se és neki se volt senkije. A szakítás óta ugyan úgy beszéltünk minden nap, néha találkozgattunk is, egy ideje kb 4 hónapja újra talalkozgatunk, szinte minden héten nálam van 3-4-5 napot mert egyébként tőlem messze lakik (másfél órára vonattal) viszont azt sose mondta hogy én menjek át hozzá. Ugyan úgy viselkedünk mint egy pár, együtt járkálunk mindenhova, kezenfogva sétálunk, közös programok stb. és pár napja meg a szeretlek szó is újra elhangzik köztünk. VISZONT, megkérdeztem tőle (sokadjára) hogy miért nem lépünk tovább és újra leszünk kapcsolatban, erre az a válasza volt (sokadjára) hogy ő nem akar kapcsolatot, nem akar ennyire "kötődni" valakihez, ő szeret egyedül lenni, neki jó ez így ahogy van. Sok barátnőmet és más embereket is megkérdeztem erről de senki nem tudja miért csinálja ezt. Én NAGYON nagyon szeretem és jelenleg nem tudom elképzelni nélküle az életem. A kérdésem az lenne hogy szeretném több ember nézőpontját meghallgatni erről a dologról, hogy Ti mit csinalnatok a helyembe, lányok és fiuk véleményére is kiváncsi vagyok. Teljesen döntésképtelen vagyok mert amióta nem vagyunk együtt találkoztam több sraccal, de mindenkibe csak ot keresem és senki nem fog meg úgy hogy tovább tudjak lépni...Kérdeztem tőle hogy van e valakije, de mindig azt mondta h nem,nem kell neki senki. Én hiszek neki , de tudom hogy van valami a háttérben. Szerintetek mit csináljak? Mit gondoltok miért csinálja ezt? Mert én tényleg nem értem, azzal hogy kimondanák hogy egy pár vagyunk SEMMI nem változna, csak ki lenne mondva, viszont így úgy érzem hogy nem vállal fel és nem értem miért nem akarja ha tényleg semmi nem változna ugyan így lenne minden csak végre mondhatnám ra újra hogy a barátom és nekem ez FONTOS!! Szerintetek?



2017. márc. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos világosan elmondta, hogy nem szeretne elköteleződni veled egy kapcsolatban. Ennek ezer oka lehet, de a helyzeten egyik sem változtat. Ilyenek lehetnek pl. a függetlenség iránti vágy, az ismerkedés izgalma, amit még szeretne átélni másokkal. Az esetleges tanácstalanság veled kapcsolatban és még ezer másik ok. Én az utóbbira tippelnék. Fél évig együtt voltatok. A kapcsolat valami okból véget ért. Ő elbizonytalanodott kettőtökben. Nem mondott le rólad teljesen, de az érdeklődése/ bizalma csökkent feléd. Elképzelhető, hogy nincs benned hiba, csak valami másra számított és nem azt kapta. Most összejártok, közben feltérképezi, hogy ki vagy valójában, érdemes-e veled újrakezdeni bármit is, összeilletek-e egyáltalán?! Erre gondolnék, de ahogy írtam ezer másik oka lehet. Bár azt mondta, hogy nincs senkije, de ilyen távolságból ez éppgy lehet hazugság, mint ahogy nem. Sajnos az sem kizárt, hogy szórakozik veled és csak egy vas vagy a tűzben a többi mellett. Akárhogy is, legjobban teszed ha nyitott szemmel jársz a világban. Ismerkedsz másokkal, közben elvagy vele, hiszen hivatalosan szingli vagy. Ha a szerelem miatt vakon neki szenteled a szíved, természetesen az is egy döntés. Viszont semmiképp ne sürgesd, ne udvarold körbe, ne könyörögj neki és ne is hozd fel a kapcsolatra való igényedet. 1.) Mert ha mindennek ellenére sem fog összejönni veled, teljesen padlóra fogsz kerülni. 2.) Mert néha érdekesebbé válik az a nő, aki nem akar egy kapcsolatot. 3.) Ha csak jól elvagy vele te is, de megtartod a távolságot, akkor könnyen előfordulhat, hogy ő is "szerető" szerepbe szorul, ami a kis egojának nem fog jót tenni. És a végén azon kaphatod magad, hogy ő teper a kapcsolatért és tied a döntés. Persze ez áldozattal jár. Ha létrehozol egy "prémium csomagot", amiből csak az kap, aki felvállal barátnőként, könnyen lehet, hogy érdeklődés hiányában megszakítja veled a kapcsolatot. Ekkor derülne ki h valójában mit is akar tőled, és akkor megkapnád a kérdésedre a választ. De akárhogy is, nem lesz kellemes!
2017. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crudy ***** válasza:
100%

Erősen egyet tudok érteni az első válaszolóval!

Sok oka lehet de ha még tudnád is tényleg nem változtatna az álláson. A férfiak kicsit másképp működnek mint a nők. Persze nekünk is szükségünk van a szeretetre és egy nő közelségére de talán kisebb mennyiségben.


Én egy nagyon hasonló helyzetben vagyok mint te és talán ezért lesz közel olyan hasznos a válaszom mint az előző válaszolóé. Én is egy ilyen viszonyban vagyok az exemmel és ebben a viszonyban ugyan az a szereplő vagyok mint a te helyzetedben a barátod. Összejöttünk a lánnyal, pár hónap múlva vége lett de e azóta tart, tehát már két éve. Nem tudom pontosan mit érez irántam de azt gyanítom, hogy ha átbeszélnénk, újra kezdhetnénk ha tőle függene a dolog. De én nem szeretném. Hasonló dolgokat mondtam neki mint amit te kaptál. Én is sokszor inkább igénylem a magányt mint a társaságot és tényleg jobb nekem ha nincs egy kimondott kapcsolatom mert borzalmasan stresszes vagyok és zsémbes, ha valaki még itt lenne akivel foglalkoznom kéne akkor lehet csak rontana az idegállapotomon. Mégis sűrűn találkozunk, együtt alszunk, kocsiban fogom a kezét. Látom rajta, hogy nagyon szereti a közelségemet és nekem is jól esik. De ha azt mondanám, hogy akkor mi most együtt vagyunk akkor már nem mondhatom azt, hogy most nincs kedvem, találkozunk inkább jövőhéten mert akkor már nem teszek eleget annak, hogy én valakinek a párja vagyok. Szóval kis mennyiségben megkapom egy nő törődését de ugyan akkor szingli vagyok és én rendelkezem az időmmel, és ha szembe jönne egy nő akkor akár azt is mondhatnám, hogy megpróbálom vele. A különbség az, hogy mi ezt megbeszéltük és többnyire működik köztünk ez a viszony. A te esetedben nehezen mehetne, mert szereted a srácot és teljesen akarod nem csak a felét. A pontos okát, hogy miért csinálja ezt nem tudhatjuk és bárki azt mondja, hogy tudja, az hülyeséget beszél. Neked kell eldönteni, hogy így csinálod e vagy nem és nullára redukálod azokat a dolgokat amiktől lényegében párként néztek ki. Viszont az valószínű ha komolyan teljesen veled akarna lenni, akkor veled lenne.

2017. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szeretné nyitva tartani az ajtót a másokkal való ismerkedésre és kavarásra? Ez így kényelmes lehet neki, hogy ott vagy, mint támasz, de mivel nem vagytok kapcsolatban, ezért ha úgy adódik simán csajozhatna.
2017. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolok, amire a többiek. Csak nem annyira a csajozásra kihegyezve. Mindössze így nem kell elszámolnia az idejével, megmarad a szabadsága. Ha bulizni akar a haverokkal, bulizik, úgy és addig ahogy akar, akkor találkozik veled amikor akar, nem kérheted számon, hogy miért nem...
2017. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom,amit mindenki előttem.
2017. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a választ! Adtatok új nézőpontokat amiket eddig meg senki :) megpróbálok kicsit elszakadni tőle és másokkal is ismerkedni ha menni fog..nem szoktam a neten "sírni" de ez más tészta és adtatok egy kis erőt. Köszönöm:)
2017. márc. 25. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:

!!!

[link]

2017. márc. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te többet szeretnél akkor hagyd ne gyötörd magad ezzel !Neki igy jó ês kênyelmes neked nem igazàn erre nem lehet komoly kapcsolatot alapozni !Ha neki igy jó akkor fogadd el és ne akard megvàltoztatni mert nem fog vàltozni !
2017. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másik az hogy egy kapcsolat âldozatokkal is jàr de aki igazàn szeretni fog annak temészetes lessz hogy megy hozzàd és nem azt mondja hogy most nincs kedvem talizni !Én egy ilyen pasit nem neveznêm a pàromnak max egy kellemes időtöltés vagy unaloműzésnek!
2017. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mondja azt hogy nincs kedve jönni meg semmi ilyesmi...mert tényleg az elmúlt hónapokba 2-3 kivételével minden hétvégét nálam töltött..szóval nem ez hanem nem akar velem kapcsolatba lenni amit nem értek...de fogok ismerkedni másokkal mostmár nem fogok tovább várni..
2017. márc. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!