Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti meg, hogy nem érzem hogy törődne velem. Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
A párommal (22/F) 2 és fél éve vagyunk együtt. Az elején, kb. 1 évig nagyon sokat törődött velem, mindig velem akart lenni, hiányolt.. azóta ez megváltozott és mostmár szinte mindig inkább a haverjaival lenne. Néha tényleg azt érzem hogy szombat este inkább a haverjaival lenne, mint velem, pedig mi csak hétvégén tudunk együtt lenni. Ha elmegyünk valahova többen, akkor szinte megszűnök neki létezi és mindenkivel foglalkozik csak velem nem. Ilyenkor persze eléggé magamba fordulok és rossz kedvű leszek, ezért folyamatosan azt mondja hogy hisztizek. Nem érti meg hogyha velem is törődne és nem szarna le mások társaságában is akkor nem lennék iyen.. Nem vagyok a szavak emberek szóval végül mindig sikerül engem beállítani az egyedüli hibásnak. Mit mondhatnék neki, mit tehetnék? (20/L)
2017. márc. 26. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Többek között ezért nem jó a távkapcsolat. Összeköltözés nincs kilátásban ?

30/f

2017. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem élünk távkapcsolatban, egy városban lakunk csak én sokat tanulok, ő pedig sokat dolgozik.Egyenlőre nincs kilátásban
2017. márc. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!