Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalna?

Figyelt kérdés

Tegnap,míg lent voltam a boltban a barátom megnézte a telefonom,amit be is vallott. Ezért mondta,hogy akkor adja ide ő is,hadd nézzem meg. Nem akarta a kezembe adni,azt mondta csak az ő kezéből nézhetem. Láttam,hogy több lánnyal is beszélt (akkor,mikor szünetet tartottunk. Állítása szerint nagyon rosszul viselte,de ezek szerint mégse ha más lányokat keresett fel...) Igaz,nem írt olyan jellegű dolgokat,vagyis azokban,amit megmert mutatni. Szerintetek?

21L



2017. márc. 26. 07:39
 1/5 A kérdező kommentje:
mondtam*
2017. márc. 26. 07:39
 2/5 englishman ***** válasza:

Te magad is tudod, hogy nem minden részletet mutatott meg azokból amiket beszélt a többi lánnyal... valószínűleg nem akarja, hogy láss mindent. Ha nekem tiszta a lelkiismeretem, akkor szó nélkül odaadom a páromnak a telefonom. Így "jó" alapokra épül a kapcsolatotok, már bocsi...


22/f

2017. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta azert nem mutatta neg,mert en se mutatnam.
2017. márc. 26. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt is csak azért mondta hogy legyen vmi kifogàs hogy miért nem mutatta meg az összes beszélgetését màs nőkkel!Ne dőlj be neki !
2017. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit a sorok között kiolvastam:

-Szünetet tartottatok, tehát vannak problémák a kapcsolatban.

-Kölcsönösen bizalmatlanok vagytok egymással.

Innentől számomra a legeslegutolsó kérdés lenne, hogy megcsalna-e, inkább azon filóznék, hogy zárjam le mielőbb és keressek egy működőképes kapcsolatot.

2017. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!