Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem elhúzódik tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem elhúzódik tőlem, kerüli a fizikai kontaktust. Kerüli a szexet 47 évesen. Oka?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok.Fiatalabb tőlem sokkal.Mások szerint vonzó nő vagyok, alig látszik a korkülönbség.Megvisel a dolog!Megváltozott a viselkedése is.Ad magára,néha nem hallja,hogy hivom,1óra múlva veszi észre..stb.Ha fehérneműben lát elfordul..Fáradt,már nem kivánja a szexet annyira,mondja.Hőhullámai vannak,szex után erős fejfájása.Összefoglalva:megcsalás,vagy 47évesen férfiklimax?Orvoshoz nem hajlandó menni!!

#szex #férfi klímax #Szex kerülése
2017. márc. 26. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor ezekről őt meg kérdezted,mit válaszolt?


Jól értem te 50-elmúltál?

2017. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egyertelmu,hogy csal. Kovesd,ellenorizd titokban.

N

2017. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfi klimax inkàbb,de lehet a vérnyomása is túl magas.
2017. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rajott, hogy ami 33-34 evesen buli volt, az 47 evesen tizenx ev utan mar nem annyira...
2017. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem: kezdi észlelni, hogy nem úgy teljesít, kíván már, mint legénykorában, ezért inkább hárít, mert szégyenli.
2017. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsal akkor előbb utóbb lebukik azt ugy sem titkolhatja pl egy ismeretlen hívàs több mint gyanús de ha nem csal meg akkor csak az lehet hogy klimaxa van igy szêgyelli előtted sztem vàrj és majd magátol elmondja !
2017. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Fiatalabb húsra vágyik.
2017. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Az az oka hogy öreg már,keress egy (még) fiatatalabb fickót.
2017. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
fiatalabb
2017. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindegyikben volt egy kis igazság. Próbáltam vele többször beszélni. Ingerlékeny lesz és mogorván odaveti, hogy már nem érdekli a szex annyira, mint régen. Viszont elkezdett fiatalosabban öltözködni dtb. Megcsalhatnám simán én is, de nem szeretném csak azért, mert eü. gondja lenne! Ha biztosan tudnám a megcsalást, habozás nélmül tovább lépnék hiába szeretem. Őt nem zavarja egyébként a dolog. Nagy dilemmában vagyok. Nekem nagyon nem jó ez a helyzet, hogy havonta 2x, pár perc.
2017. márc. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!