Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Én lennék a legboldogabb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Én lennék a legboldogabb ha felcsinálnám" ilyet mond rólam a barátom? 19/l

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam szó szerint ezt mondta a barátom egy haverjának. Egy beülős helyen voltunk és viccesen szóba jött hogy mi hogyan védekezünk meg ilyesmi akkor még csak nevettem aztán 10-15 percre rá elkisértem egyik barátnőmet haza majd visszamentem és a barátom a pultnál beszlélgetett és hallom ahogy ezt ordibálja. Csak arrébb mentem mintha nem is hallottam volna aztán egész este ezen járt az agyam. Nemrég váltottunk fogamzásgátlóra és nincs semmi gond a kapcsolatunkban a szex is jó. Néha szóba jön hogy szeretne majd gyereket tőlem vagy hogy én mindig vele maradok-e? Ugye nem azt tervezi, hogy teherbe ejt?
2017. márc. 26. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem tervezi, hogy teherbe ejt megbeszélés nélkül

inkább azt jelenti, hogy (ha komolyan gondolta és nem ironizált) veled tervez és veled simán vállalna gyereket

csak hát a haveroknak máshogy fejezi ki magát...

de nem akart megbántani


24F

2017. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha te beszeded a fogigátlót, akkor hogyan? :)

Inkább azt jelenti, hogy ha úgy alakul, akkor örülne neki. Illetve hogy téged el tud képzelni, mint a gyerekei anyját.

2017. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ez elég alpári...
2017. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Istenem ezzel kb azt mondta hogy veled tervezi az életét gyereket akarna tőled nyilván a haverjainak így fejezi ki magát.

Nemsokára itt lesznek "jaaaj de taaapló paaaaraszt hagyd ott" kényes kis csitrincek.

Nen értem a mai lányok felfogását pedig én is csak 23 vagyok de nem akadok fent ilyen dolgokon meg kényeskedek minden hü*lyeségen

2017. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva megfogalmazás ez igaz, de nem tudod mi volt az, amire ezt válaszolta és szerintem is pozitív üzenetet hordoz magában. Én úgy értelmezem, hogy ha véletlenül besikerülne, akkor örülne neki és a jövőben el tudja képzelni hogy közös döntés esetén gyereket vállaljatok. Amúgy is ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem tudja "szabotálni" a dolgot, ha ez lett volna a célja tiltakozott volna amikor felmerült hogy átállsz arra.
2017. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedsz, tehát a teherbe esés eleve kizárt. Viszont ez egy olyan kérdés/kijelentés amit én a helyedben nem hagynék megbeszélés nélkül. Kérdezz rá nyugodtan. Ha nagy hangon mondta vélhetőleg nem csinál belőle titkot, nyugodtan kérdezd meg,hogy mit is értett ez alatt. Már csak a jövőre nézve is.
2017. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, rá fogok kérdezni hogy értette ezt. Lehet ,hogy tényleg csak hisztizek és eltúlzom. Nagyon szeretem és ő is engem, de nekem még iszonyú korai lenne ez az egész ezért akadtam ki picit ezen a kijelentésén. Ő egyébként idősebb nálam 5 évvel bár szerintem még ő is fiatal az apaságra.
2017. márc. 26. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Én sose beszéltem így a páromról, haveroknak se, mert mégse egy anyadosznóról van szó, de úgy látszik neki ilyen a stílusa, a tartalommal amúgy nem lenne baj.
2017. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a haverral azt beszélhették ki, hogy bogyóra váltottál, és a haver kifejezte abbéli aggályait, hogy nem fél-e a párod, hogy baj lesz a bogyóból, nem hat, nem szeded időben, stb. Én erre tudnék egy ilyen választ elképzelni, még ha kissé... nyers is. Szóval nem hiszem, hogy rossz szándék van mögötte.

Plusz a gyógyszert tényleg te irányítod, tehát akaratod ellenére nem történhet semmi - nagyon kicsi a véletlen esélye, de "direkt felcsinálni" tutira nem tud a párod. :)

2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne gond, nem lenne itt e kérdés.


De, azt tervezi, pár év múlva.

2017. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!