Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó a párom vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó a párom vagy szimplán ennyire nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Szexnèl sose azt kèrdezi meg hogy èn hogy szeretnèk elmenni hanem amikor èrzi hogy közeljár meg kèrdezi tőlem hogy èn hogy szeretnèm hogy ő elmenjen popóba vagy orálba?

Szex előtt meg közbe azèrt meg kèrdezi melyik pózba szeretnèm meg stb de.ennyi tudja hogy nekem több idő kell míg elmegyek de nem vár meg


Ès miután ő elment èn ha nem mentem el szex.közbe (ami nagyon ritka ) akkor elvagyok felejtve ès amikor mondtam neki hogy ez így nem okès jó sajnálta ès ennyi ment minden tovább


2017. márc. 26. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Részvétem, kifogtál magadnak egy lepedőanalfabétát... Mondom ezt férfiként.
2017. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Akkor most sajnálja vagy nem tesz ellene?

Beszéld meg vele.


Kérdésedben lévő két tényező ugyanaz s válasz igen.

2017. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nem foglalkozik veled meg bunkó
2017. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Bunkó és nem foglalkozik veled. :)
2017. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted a párod, ő szerinte meg egy beszélő gumibaba vagy, akit fel se kell fújni.
2017. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindkettő.

Én megmondanám neki, hogy vagy te is kielégülsz, vagy viszlát, és keressen más balek nőt magának.

2017. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Közöld vele, hogy nincs ingyenkoncert.
2017. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis mondja neked mikor megy el!Előzd meg őt azzal,hogy úgy hagyod abban az állapotában!Másként nem fog rájönni,hogy neked is szükséged van a kielégülésre!Amit tesz veled ahhoz te nem kellesz,a saját kezével is meg tudja oldani!
2017. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!