Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Titeket a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Titeket a párotok vagy exetek szóban mivel bántottak meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy érthető e a kérdés de pl olyanra gondolok hogy "elöl deszka hátúl léc" vagy esetleg szidott titeket hogy kur.. Vagy rib... A legdurvábbakat írjátok le légyszives.

2017. márc. 26. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

K anyàd,agyonverlek,megöllek inkàbb leülöm,ha az enyém nem màsé sem lehetsz,a kutyànak se kellenél-utolag belegondolva ebbe igaza volt,dagadék,degradàlt,tanulatlan,buta,eltartott..

Szerencséte a mult mert egy csaj megmentett ha majd őt bàntanà neki jo az ismerettsége megvédik majd-nekem nem volt öcsém vagy apàm vagy uj pàrom aki megvédjen..defejtes lelkisérült lettem..nem vagyok bosszuàllo de sose felejtem el..hibàztam én is de én elmondtam neki ő meg hazudozott

2017. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán szóltak meg a pasijaim, bár molett vagyok. Egyszer az egyik lekrvázott egy veszekedés alkalmával, de utána bocsánatot kért, és nagyon bánta.
2017. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor fogytam le 5 kilót.

Azt mondta még így mangalica vagyok.

2017. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt, hogy szakításkor megkaptam, hogy mennyire meghíztam, mire én mondtam neki, hogy annyira nem szerintem, és erre visszakaptam, hogy pedig én mondogattam neki mindig, hogy híztam :D ez így utólag már inkább szánalmas felőle, de akkor nagyon megsértett vele. Meg olyanokat hozott fel, hogy hisztis kislány vagyok, sosem növök fel, érzelmileg sem komolyodok meg, és minden létező rossz belső tulajdonságomat felhozta ellenem... Nem beszélt vulgárisan, de az önbecsülésem még most sem az igazi ezek után
2017. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ezek után miért adtok a véleményükre? Tehát utólag miért bánt titeket ez mikor már vége velük a kapcsolatotok?
2017. márc. 26. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert az ember önbizalmàt lehuzta-nő mtàrsam mondta a màsiknak hogy hiàba dicséri a hajam ugyse hiszem el és azt gondom csak udvatiassàgbol mondja..és igen mert magamnak se jött be az uj haj..pedig mindenki azt mondja jobb..

Meg a sulyom-ha jobban vagyok hamar le megy tudom is tartani de ha semmi életkedvem akkor eszek :(

2017. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek nem exek, csak olyan pasik, akikkel randiztam/beszéltem.

- hülye ribi (mert nem feküdtem le vele 1 beszélgetés után)

- felszínes ribi (mert nem akartam összejönni vele)

- kétszínű ribi (mert mertem kedves lenni a környezetemben lévőkkel)

- stb stb

Szerencsére elég jó mára a "kattant pasi szenzorom" így 1-2 beszélgetésből levettem, hogy nem normálisak, pedig mint annyira nagyra volt magával, hogy ők bezzeg milyen rendes pasik :D


- Ex.1

- szakítottunk még nagyon régen, majd valami oknál fogva elkezdünk beszélgetni és amikor a barátnője szünetet kért ő azzal akart kompenzálni, hogy ő akkor meg velem jön össze...... na ezt válaszra sem méltattam :D

- ő azzal bántott meg legjobban, hogy amikor elmeséltem, hogy összejöttem egy sráccal, akit ő is hallomásból ismer ezt mondta "hát apám erre azt mondaná jó helyre tetted a feneked"... mindezt 16 évesen úgy hogy a pasi családjáról semmit, azaz semmit nem tudtam :D ez ami a legjobban megbántott.

Egyébként ekkor még nagyon fiatalok voltunk, azóta beindult a fent említett "kattant pasi szenzorom" és szerencsére ő is felnőtt és tudtommal normális párkapcsolata lett és remélhetőleg ő is normális férfivé fejlődött :)


23

2017. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Te vagy a boldogsagom gatja". 2.gyermekunket vartam,o meg halal szerelmes volt egy gimnazistaba.
2017. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az exem közölte, hogy dagadt vagyok és senkinek sem fogok kelleni soha. 172 cm és 58 kg voltam. Aztán megmutattam neku, hogy mégis kellek valakinek. :D
2017. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Szeretlek de nem szerelemmel.Mi soha nem jàrtunk együtt,sohasem voltunk szerelmesek."


Ezt hàrom év kapcsolat utàn mondta nekem.Igaz,tàvkapcsolat volt és nagyon ritkàn tudtunk talàlkozni,fiatalabb is pàr évvel.De komolyan kezdődött a kapcsolatunk.Azt hittem neki is én vagyok az igazi.Volt amikor ezt éreztette velem.De idővel àtgondolta,de nem közölte velem amig rà nem kérdeztem.Ez màr lassan 20 éve történt.De azt a sokkot valamiért màig nem tudtam kiheverni.úgy érzem nem tudnék senkit szeretni nem is akarok.Annyi hazug ember van.Én nem akarok még egy ilyen csalódàst àtélni.Érdekkapcsolat vagy szex kapcsolat.Annak legalàbb van értelme.

2017. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!