Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy kicsit szégyellem, hogy a pasim segédmunkás?

Figyelt kérdés

Aranyos, kedves, meg minden.

Egyszerűen ennyit adott neki az élet.Dolgozik is rendesen,heti 50 óra,a hétvégéje szabad csak.

De ha társaságba megyünk, sokszor előjön ki mit dolgozik, milyen ez a hete, mit csinált.

Ő szeret róla beszélni, vagy csak nem érdekli ki mit gondol róla.

De én mindig zavarban vagyok.

Én irodában dolgozom, ott is szokták kérdezni mit csinál a párod meg hasonlók.

Mikor kiderült, mert elmondtam, hogy építkezésen dolgozik, egyből azt kérdezték, hogy jéé kőműves vagy villanyszerelő?Mert akkor sokmindent meg tud majd csinálni otthon.

Erre mondom én, nem hanem csak segédmunkás.

Azóta kicsit máshogy állnak hozzám, olyan mintha kicsit lenéznének, meg is változtak a munkahelyi beszélgetések is, ha ott vagyok én is.

Mit tegyek?

Még nem annyira komoly, nézelődjek, és keressek mást?

Vagy tartsak ki mellette?



2017. márc. 26. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős vagy te ?, gondolom úgy 20-23. Mennyi ideje vagytok együtt ?
2017. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszabb ***** válasza:
71%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Állítólag a nőket nem érdekli egy hapsi sikeressége, népszerűsége...

2017. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Engem is zavarna, ha ez lenne a pasim karrierjenek a csucsa. Atmeneti munkanak nem zavarna, de ha ez neki egy ilyen fix ami jo lesz elete vegeig, akkor eleve ossze se jottunk volna.
2017. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

2


Más úgy dobálózni a szavakkal hogy nem vagy benne valamibe, és más megélni azt a valamit.

Én meg anélkül nem tudok véleményt alkotni, hogy nem tudom a kérdező egy 40 éves öreg nő akinek csak ennyi esze van hogy iskolát ember létére egy 6 osztályossal bútorozz össze, vagy valami tacskó fiatal lány aki most ismerkedett meg egy jó képű délceg 8 osztályos daliával.

2017. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
** iskolát végzett
2017. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
És hogy veszed észre,jó ez neki? Vagy van valami hosszútávú elképzelése (a szamárlétra legalsó fokáról sosem szégyen kezdeni, de törekedni kell hogy az ember egyre feljebb jusson)..
2017. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert a diplomás munkanélküli többet ér?

Gondolom fiatal,szakmája van?

2017. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nincs szakmája, fiatalon dolgozni kényszerült.

Ilyen munka mellett nem tud tanulni, mert a sok munka után pihennie kell.Mégis csak nehéz fizikai munka.

Amúgy igen, huszonéves vagyok ő is, meg én is.

2017. márc. 27. 00:07
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Mert túl sokat foglalkozzol azzal,hogy más mit gondol.

Szereted? Ha szereted,akkor állj ki mellette!

És azon is gondolkodj el,hogy az irodában azóta tényleg máshogy bánnak veled vagy te lettél visszahuzodobb ,mióta megtudták?

Másrészt még fiatalok vagytok,még tanulhat.

De ha zavar és nem tudod túl tenni magad ezzen,akkor szakits vele,hagy legyen olyannal aki tényleg szereti és nem egy felszínes ember. Sosem azt kell nézni,hogy milye van valakinek,hanem hogy milyen ember. És legközelebb állj ki a párodért,mert én max azért nem szólnék többet hozzád,mert nem tudnám miért vagy vele ha elsem fogadod. Ha te elfogadod más is elfogadja..

2017. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Az irodista gondolati síkon csinál valamit, a segédmunkás pedig a fizikai síkon. A különbség csupán a munkavégzés helye és a fizetés mértéke. Beképzelt dolog ezért lekezelni valakit, vagy szégyenkezni miatta. Ha ő keresne mondjuk félmillát és ti keresnétek minimálbért akkor mi lenne ? Naugye. ;) Szerintem ha szereted, állj ki mellette.

30/f

2017. márc. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!