Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jók már a tizen-,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jók már a tizen-, huszonéves lányok? Egyre több meglehetősen fiatal ismerősöm odavan az érettebb nőkért (10-15 év különbség). Az meg a hab a tortán, hogy hol ismerkedik egyáltalán ez a két jócskán eltérő korosztály össze?

Figyelt kérdés
Egy érett hölgy simán leinfantilisezhetné ezeket a hozzá képest gyermeteg fiúcskákat, nem tudom minek próbálkoznak náluk, ha már az elején borítékolható a kínos lepattintások hada. :D

2017. márc. 27. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A 35-40-éves pasiknak csak tizen-huszon"-éves csajok kellenek.


Az ilyen korú nők (38-45)megértőek,kedvesek ezért szimpatikusak a fiatalabb korosztálynak....

2017. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Legyen igazad, semmi gond ezzel, de ott a nagy kérdés - mert ezt valahogy nem tudom még csak elképzelni sem:


"Hol ismerkedik egyáltalán ez a két jócskán eltérő korosztály össze?"


Ezután pedig ott van az is, hogy a ficsúroknak lehet szimpatikusak ezek a nők, de úgy tudom a párkapcsolatok két főből állnak, és a másik oldalon ott van, hogy:


"Egy érett hölgy simán leinfantilisezhetné ezeket a hozzá képest gyermeteg fiúcskákat, nem tudom minek próbálkoznak egyáltalán náluk? Hisz már az elején borítékolható a kínos lepattintások hada."


Ennyire más életszakaszokban járó, más tapasztalatokkal rendelkező, mást igénylő, mára vágyó, más libidójú egyének hogyan boronálódhatnak mégis össze? :)

2017. márc. 27. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert az idősebb nők többet tudnak nyújtani, mint a saját korosztályom. A fiatal lányok többsége érzelmileg megragadt egy tini szintjén, rengetegen közülük naivak vagy éppen anyagiasak. A visszahúzódó és szőke hercegre váró frusztrált csajokról nem is beszélve. Egy idősebb nő nagyobb eséllyel van már kibékülve magával és a környezetével. Nem szorong, nem aggódik, nem telepszik az ember fejére, nem húz le se anyagilag, se érzelmileg. Képben van a világ dolgaival, törődő, bármiben szívesen segít.

Hol ismerkednek ilyen nőkkel? Lényegében, bárhol. A kelendő idős nők nincsenek elbújva a kis csigaházukba vagy a családi kuckóba. Ott vannak a szórakozóhelyeken és a neten. De az utcán való leszólításnál is sokkal nyitottabbak.

Egy érett nő simán azt mondhatja egy fiatal srácnak, hogy infantilis? Valóban. Mégis, jóval ritkábban mondanak ilyeneket. Az idősebb nők korrektebben és tapintatosabban koptatnak le, mert nincsenek elszállva maguktól és nem érzelmi analfabéták. És miért lenne több gyermeteg fiú, mint csaj? Miért furcsább egy idősebb nő-fiatalabb srác felállás, mint fordítva? A 20 éves csajok talán nincsenek más életszakaszban, mint a 40 éves hapsik?

2017. márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a zinternetten.

30/f

2017. márc. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Az idősebb pasi fiatal nő kombó"-mindig is létezett mint ahogy a fordítottja is csak azt valahogy mindig rejtegették ...


Tíz,tizenöt évröl beszélünk -mint korkülömbség.

Az egyik válaszadó pontosan leírta az okokat ...

Annyival egészíteném ki,hogy sok mai lány tényleg elvan szállva magától,-tanulnak de semmihez nem értenek- kifejezetten lusták- nem sportolnak...


-Sok tényleg értelmes fiúnak esélyt sem adnak...-egyértelműen sokszor duván (tirpák )-módon elutasítóak.

Unokahugomat és barátnőit is figyelmeztetem néha- ,hogy az "adott pasi" -3-4-év múlva eszméletlen férfi lesz mert minden adott hozzá -ez pár beszélgetésnél kiderül...-De nekik azt 'nincs idejük' kivárni .. .:)


Azt sem szeretem,hogy ha a kislányok'nem néznek tükörbe és gyorsan lefikázzák a fiúkat ...-holott kifordul a hájacska

a szoknya derék széléről vagy alacsony kis görbe virgácsokkal...


A síró-pityogó férfiakat én sem támogatom

De nem is egyszerű a helyzetük a mai huszonéveseknek egyik oldalról sem .

Mindenki egy kicsit kedvesebb lehetne a másik félhez.

/N

2017. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, mi a kérdésed. Van ilyen jelenség, nekem is volt 20 évesen 47 éves nőm, hogy miként?

Szexkapcsolat volt, az hiányzott mind a kettőnknek.

És mind a ketten jól éreztük magunkat benne, amíg tartott.

Ilyen egyszerű.

2017. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Éppen hogy NEM a kizárólag csak szex miatt létrejövő kapcsolatokról volna szó.


Hanem PÁRkapcsolat(ok)ról.

2017. márc. 27. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell itt " mellékzönge" gyerekek...


Ingyenesen döngethető középkorú nőket kerestek,mert nem szerettek vagy nem akartok udvarolni ,időt húzni stb ...

Akinek ez megfelel tegye,de ne higgyétek,hogy mindenkinek ez az álma.

2017. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rettenetesen mellelőttél utolsó, de ha te azt hiszed, hogy csak a te véleményed lehet kizárólag mérvadó, akkor hiába is mondanának egy önfejűnek bármi mást, neki az semmit nem jelentene.


Hisz nehogy már az a bizonyos másik illető sokkal jobban tudja, hogy ő saját maga mit akar, te egy számodra vadidegen gondolataiba szuperhősök hihetetlen képességeit lepipálva sokkal jobban belelátsz, mert te akkora nagy valakinek hiszed magad.


Ja nem, csak egy átlagos senki vagy te is. ;)


Ha nem dr. Nagyokosnak hinnéd magad, leírnám, hogy valakinek a kor is csak egy szám, ha szép és intelligens az a nő, akkor ugyanúgy partnerként tekint rá, mint a korabeliekre, és nem csak szexet akar tőle.


Hanem Őt magát!

2017. márc. 27. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
#7, azért nem értem a kérdésedet, mert olyat én még nem láttam, mármint, hogy rendes párkapcsolat, úgy, hogy a nő idősebb 15-20 évvel... de még csak 62 éves vagyok.
2017. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!