Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom, hogy sosem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom, hogy sosem fogok többé szerelembe esni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves koromban ismertem meg a nálam 13 évvel idősebb férfit. A család barátja és az akkori vállalkozásunk alkalmazottja volt, így sokat találkoztunk. Évekig szerelmes voltam belé, aztán körülbelül 2 éve egy éjszakás kalandunk is volt, de azóta más városba költöztem, neki pedig lett valakije, így teljesen megszakadt a kapcsolat. Rengeteg férfival megismerkedtem azóta, de egyik sem volt rám semmi hatással, még csak a pulzusom sem emelkedett meg, pedig volt, hogy már határozottan kezdett kialakulni a kapcsolat, de ha ilyen történt, mindig visszavonulót fújtam.

Ritkán gondolok rá, nem is láttam már nagyon régóta, mégis rendszeresen vele álmodom. Nagyon zavar ez, úgy gondolom emiatt nem tudok szerelmes lenni, olyan vagyok, mint egy érzéketlen szobor, aki csak szexelni tud, de szeretni nem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, sikerült valahogy kilábalni belőle?

22/L



2017. márc. 27. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:

"olyan vagyok, mint egy érzéketlen szobor, aki csak szexelni tud"


A szobrok NEM tudnak szexelni...

2017. márc. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


de :D

2017. márc. 27. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Felejsd el !
2017. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen pasi igaz nem volt köztünk semmi de nem tudom elfelejteni abban bizok hogy majd talàlok olyan pasit aki elfeledteti velem!
2017. márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
De cuki ahogy Mufasa töcsköli a nőstényt. Igazán kreatív szobor. :D
2017. márc. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Óriási a kép...:) :D
2017. márc. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Mit tegyél ? Hagyd abba az aggódást, mert a humorod még megvan. Ezt meg majd kinövöd.

30/f

2017. márc. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl jó kezdés volt... ha nem döntöd el, hogy úgyse lesz senki olyan kedves, figyelmes, érett, akkor még bármi jó is lehet!
2017. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!