Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fogja ezt birni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogja ezt birni a kapcsolatunk, vagy elmúlik ez az érzésem?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy valami oknál fogva egyfeszt a pasim exein jár a fejem, szinte már bele vagyok betegedve, és félek hogy rámegy a kapcsolatunk is. Minden nap eszembe jut, sajnos már szex közben is, felvillan az hogy velük biztos mindent ugyanúgy csinált, ugyanúgy érzett közben. Sok futó kapcsolata is volt. Persze, én is voltam már másokkal előtte, de valahogy nagyon bántanak ezek a gondolatok és ő nem ért meg. Nem mutat különösebb érdeklődést az exei iránt, de vagy 6 évre visszamenőleg minden exével van képe, (amiket mutatott is) és nem hajlandó törölni őket, és a lányokat az ismerősei közül sem, arra hivatkozva hogy "emlékek".<br>

Én vagyok az egyetlen, akinek nem esik jól lefeküdni a párjával abban az ágyban, ahol már több mint 10 lánnyal volt előtte, aminek a fele csak futó kaland volt? És belenyugodni, hogy úgy költözök hozzá nyáron, hogy előzőleg egy exe is lakott már nála? Úgy érzem hogy nem érek fel az előzőkhöz, teljesen értéktelennek érzem magam. Elmúlna ez az érzés miután összeköltöznénk?



2017. márc. 27. 08:58
1 2
 1/12 englishman ***** válasza:

Az nekem se esne jól ha a párom még mindig képeket tartana az eddigi exeiről... de ezt neked kell tisztáznod vele. Ha nem hajlandó belemenni akkor választás elé kell állítanod, hogy vagy az exek vagy te. A gondolataid miatt pedig szerintem keress fel nyugodtan egy terapeutát, aki segítene leküzdeni a negatív gondolkodást és a szorongásodat. Nem szégyen az, én is ugyan ebből az indokból jártam egy terapeutához és segített is :) de mint mondtam, az a te egyéni döntésed, hogy ilyen kapcsolatba belemész, illetve folytatsz, ezt nem döntheti el senki helyetted...


22/f

2017. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
ágycsere
2017. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltam már, de senki nem tud segíteni, eléggé nagy önértékelési gondjaim vannak, de nem ez a lényeg. Ő már mondta párszor hogy törli, de valahol mindig "véletlenül felbukkan" egy pár kép. Nemrég a profilképei voltak tele az exeivel, csak privátra volt téve, és 2 hónap után vettem csak észre... csak arra tud hivatkozni, hogy neki minden "emlék", ezért nem akar felejteni és megszabadulni tőlük.
2017. márc. 27. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen érzések gyötörnének valakivel szemben én nem tudnék megmaradni mellette. Nyilván nincsenek érzelmi mélységek a részéről ha mint lepkegyűjteményt mutogatja az exeit. Ha pedig olyan érzéseid vannak hogy nem érsz fel a legendás exekhez akkor miért akarsz hozzáköltözni?
2017. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknél problémák vannak, de nálad nagyobbak. Ő nem tud túllépni az exein, kincsként őrzi bizonyítékokat. El kell engednie őket. Nálad viszont sokkal durvább a helyzet. Az önértékelési problémáid olyan szintre emelkedtek, ami önmagában halálra ítél minden megkezdett kapcsolatot. Rendbe kell tenned a fejed előtte, ha párkapcsolatot tervezel.
2017. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ő soha nem mondja nekem azt, hogy bárkit jobban szeretett volna, vagy bárki jobb lett volna valamiben mint én. Próbálja velem azt érzékeltetni, hogy tényleg én vagyok neki a legfontosabb..viszont nekem fájnak a bókok meg ilyesmik, mindenki részéről,nem csak az övéről. Kicsit hazugságnak érzem még azt is ha valaki azt mondja nekem, hogy szép vagyok, vagy fontos számára. Mindenki részéről inkább csupán megtűrést érzek, mint szeretetet. De én tudom, hogy szeretem őt. Csak azt nem értem, hogy miért fáj nekem ennyire belegondolni abba hogy ő másokkal is volt előttem, annak ellenére hogy én is voltam másokkal előtte.. Nem tudok belenyugodni, hogy talán én is csak egy vagyok a sok közül, akivel mindent ugyanúgy csinál mint a többivel, és hogy pár hónap múlva a mi közös képeink is ugyanúgy csak "emlékek" lesznek neki, a következő barátnőnél. Szerinte teljes mértékben velem van a baj, hogy nem tudom leküzdeni a gondolataim és az érzéseim. Még elaludni sem nagyon sikerül abban az ágyban amiben annyi lánnyal volt előttem, ahogy lehunyom a szemem csak azt látom magam előtt és azt érzem, hogy ő mit érezhetett ugyanott ugyanabban a pozícióban másokkal mint velem, s mi mindent csinálhatott ugyanúgy.

Amúgy én 18 vagyok ő pedig 24.

2017. márc. 27. 09:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Amig nem nosz ki ebbol a tinihisztibol, es nem rakod magadat rendbe, addig pontosan az fog tortenni, amitol a legjobban felsz, mert az allando elegedetlenseg ezt generalja. Senki nem azert kezd kapcsolatba, hogy allando jelleggel a masik lelkivilagat patyolgassa. Az egy beteg kapcsolat lesz. Menj pszichologushoz, dolgozz magadon, keress uj hobbikat, de addig nincs ertelme felnottesdit jatszani, meg osszekoltozni, amikor lelekben meg ilyen messze vagy attol, hogy valakinek egeszseges, noi partnere legyel.
2017. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt nem tinihisztiről van szó. Akkor most szakítanom kéne vele emiatt? Nem akarom kínozni őt sem meg magamat sem. De ha szakítunk többé biztos nem lesz köztünk semmi, egyikünk sem az az újrakezdős tipus. Nincs kitől tanácsot sem kérnem, nem tudok egyedül döntést hozni.
2017. márc. 27. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a te bajod, nem az exek:

" Úgy érzem hogy nem érek fel az előzőkhöz, teljesen értéktelennek érzem magam. "

Miért kellene úgy csinálnia, mintha előtted nem élt volna?

Ők nem voltak elég jók, azért van veled.

2017. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 crashnear válasza:
Vigyazz mert nem csak az ágya hanem a keze, szája és a farka is hozzá ért az exeihez! Sőt én a szemeivel is kezdenék valamit...amúgy nem véletlen van Veled, valószínű toronymagasan felűlmúlod a többieket! :) a múlttal pedig fölösleges foglalkozni a jövőtökre koncentrálj!
2017. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!