Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok valami negatívat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok valami negatívat minden nap a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyszer azt, hogy az exével beszélget, másor, hogy udvarolnak neki, következő nap, hogy elmegy bulizni nélkülem és kiröhög, aztán azt, hogy veszekszünk. Jelentheti ez azt, hogy nagyon nincs rendben a kapcsolatunk? 4 hónapos csak, de szoktunk azért vitázni, 1x már szakítottunk is, aztán pár órára rá összejöttünk ismét. Sokszor úgy érzem, hogy ő nem is akarja megbeszélni a problémákat, ha én kezdeményezem, hogy beszéljük meg, ő csak flegmázik, mintha élvezé a veszekedést. Szeretem őt és ő is szerelmes elvileg, de ezek az álmok baromi zavaróak. Mi ez?
2017. márc. 27. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalattinak van egy olyan bevált húzása, hogy amikor úgy érzi, eljött az ideje, vagy készen állsz rá, eléd rak egy olyan szituációt álmodban, amit apránként adagolva fel tudsz dolgozni, de ha az esemény az életedben következne be, akkor komoly krakk ütne be nálad. Egy szóval önvédelmi mechanizmusból felkészít a számításba vehető legrosszabb helyzetekre. Ez persze nem azt jelenti, hogy bekövetkezik, hanem azt, hogy komoly lyukat ütne rajtad, ha bekövetkezne.
2017. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a megérzéseidre ifjú padawan. :D

Velem is ugyanez volt a helyzet, csak fordítva (én vagyok a lány). Teljesen megbíztam benne, de az álmaimban mindig megcsalt, eltűnt, elhagyott, gúnyt űzött belőlem stb, csupa negatív dolgok. Annak ellenére, hogy semmi rosszat nem feltételeztem róla (akkor még), valahol legbelül éreztem, hogy valami gubanc van vele. Amiket te leírtál, nálunk szóról szóra megtörtént (egyszeri szakítás utáni kibékülés, kevés hajlandóság a problémák átbeszélésére, de elvileg én vagyok élete szerelme). Végül 4 hónap után borult a bili. Utánajártam a fura viselkedésének, elolvastam az üzeneteit. Kiderült, hogy megcsal egy lánnyal és emellett az exének vall szerelmet :D Magyarul mindenkit hülyített.

2017. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont az elmúlt éjjel álmodtam valami nagyon negatívat a páromról. Amikor felébredtem és felidéztem az álmom, már tudtam, hogy hónapok óta bennem van ez a FÉLELEM, az álomban mintegy filmszerűen jelent meg. Az érdekes az, hogy ugyanebben az álomban az ellenérvek is felsorakozódtak, hogy miért NEM történhet meg ez a dolog, amitől tartok.

Reálisan az álomban megjelenő szituáció megvalósulásának kb. 1% esélyét látom, de valami hasonlótól valóban tartok, csak az álmomban jelentősen felnagyítva jelent meg. A tudatalattim jelezte, hogy mitől félek. Ahogy az első írta: ez egyfajta szembesítés. Minden kapcsolatban van kockázat, érhet veszteség, csalódás, amivel szembe kell néznünk. Ez nem azt jelenti, hogy be is következik, de jó, ha tudjuk, hogy az esély megvan rá, így képesek vagyunk kezelni (sőt, akár megelőzni is).

2017. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rendszerint ezt álmodom, mert ez a legnagyobb félelmem. Tudom, hogy nem így van, de ettől még félek ettől.

A nagyobb baj, hogy nem tudjátok megbeszélni a problémákat, ezen kellene változtatni.

2017. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!