Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így áll a párom ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Miért így áll a párom ehhez? Többi lent

Figyelt kérdés
párommal 14. éves házasok leszünk nemsokára. szeretjük egymást,viszont vagy 5 éve már nincs köztünk testiség. eleinte mikor rákérdeztem miért nem közeledik,azt mondta fáradt. egy veszekedés során elmondta hogy mióta nem iszik nincs merevedése. próbáltam rábeszélni,menjen vizsgáltassa ki magát. nem akarja,azt mondja szégyelli. én nem vagyok oda annyira az együttlétért,mert gyerekkoromban molesztáltak sajnos. kérdeztem tőle,mit tenne ha olyan felesége lenne,aki nagyon kívánná. azt mondta,akkor sem vizsgáltatná ki magát. kérdeztem,és ha megcsalna? azt mondta akkor otthagyná. akkor ennyi erővel én is megcsalhatnám... nem értem,miért viselkedik így. bocsi hogy hosszú lett,köszönöm hogy elolvastátok. ti mit tennétek nőtársaim? férfiak,szerintetek miért viselkedik így a párom?

2017. márc. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem el vagytok egymástól hidegülve. Az, hogy testiség nincs, ennek az egyik jele. Gondolom, kommunikáció, beszélgetés, meghittség, egymással való törődés szintén nem nagyon van már, ahogy közös programok sincsenek. Persze, hogy ezek után nem kívánjátok egymást.


Bizony, akik ilyen hosszú ideig együtt vannak, azokat sokszor már az utolsó években csak a megszokás tartja össze. Hiába érzik, hogy boldogtalanok, nem tudnak kilépni belőle. Neked is csak annyi lenne a dolgod, hogy felmérd a kapcsolatodat: boldog vagy-e benne, megkapod-e még ennyi idő után is azt, amire vágysz? Ha a válaszod "nem", akkor lehet, hogy el kéne gondolkodni a váltáson.

2017. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fel nem foghatom, hogy születnek ilyen házasságok...


Te nem vagy oda a testiségért, mert molesztáltak, vagyis igazából nem is érdekel a szex (?), de azért öt év (!!) után eszedbe jut, hogy a párod igazán kívánhatna csak úgy ok nélkül, hisz szexelni nem is nagyon akarsz vele, de ő már nem iszik és ezért nincs merevedése (?), szóval mi lenne ha megcsalnád, miközben te még csak nem is akarsz szexelni.


Micsoda kib.szott kemény logika. Pszichológus kéne mindkettőtöknek. Persze ebből semmi nem lesz, szóval nem tudom minek írtad ki egyáltalán a kérdést.

2017. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második köszönöm a "segítséget"
2017. márc. 27. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, ha amúgy neked sem hiányzik a testiség, akkor miért baj, hogy nincs? Más gondról nem írtál, ez így mindkettőtöknek jó, akkor...?
2017. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem lenne merevedésm egy olyan nöre akirol leri, hogy alapbil taszitja a szexualitás.

Kettesnek meg igaza van, ostobák vagytok mindketten.

2017. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!