Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A páromtol megkérdeztem hogy nem e megyünk el valahova kirandulni és erre azt felelte hogy majd elvisz vmeik gazdag rokonom!

2017. márc. 27. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy a párom még munkanélküli !Àllitása szerint van félre tett pénze !
2017. márc. 27. 14:30
 2/8 anonim válasza:
89%
A párod azt gondolja hogy te csak az anyagiak miatt vagy vele.
2017. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynam, lol. Marmint ebbol eleg sok mindenre tudok kovetkeztetni, es azok alapjan szakitanek.
2017. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle, hogy akkor miért is vagyunk mi egy pár?


Amúgy el nem tudom képzelni, hogy egy kiránduláshoz miért kéne a gazdag rokon támogatása. Gondolom nem a Bahamákra szeretnél kiruccanni délután.

2017. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Am konkrét helyet mondtam neki ami elég messze van de én ezt csak azért tettem fel neki mert kivàncsi voltam hogy hajlandó lenne elvinni ha nem is oda ahova mondtam az is jó lett volna!
2017. márc. 27. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es ha a pénzért lennék csak vele akkor màr rég kidoptam volna akkor nem tartok ki mellette a nehéz időkben!
2017. márc. 27. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Így azért más, azt hittem, tényleg egy kirándulást javasoltál valami közeli helyre.

Nézd, ha te egy olyan konkrét helyet mondtál, ami messze van, és az odautazás annyiba kerül, amiről tudod, hogy nem tudja kifizetni, akkor valamennyire érthető a dühös reakciója. Pláne a "vigyél el" felszólítás lehet bosszantó, mert ezzel azt mondod, hogy "álld a cechet". Talán szívesen elment volna veled, ha azt mondod: menjünk el együtt kirándulni valahová a közelbe, majd én viszek szendvicseket.

2017. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mêg mindig munkanélküli a párod? Már egy éve írogatod ki a hülyébbnél hülyébb kérdéseidet... Már le lett írva, hogy szakítsatok, vagy inkább ne. Úgyis megérdemlitek egymást!
2017. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!