Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztizik, ha nem alszom vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom 21/F, én 20/N.

1,5 éves kapcsolat.

Kolégista, hétvégente találkozunk. Péntek-szombat nála szoktam aludni.

Sokszor van, hogy haza jön előbb az iskolából MIATTAM, hogy együtt lehessünk többet.

Ma random benyögte, hogy ő kedd este haza jön és itthon marad csütörtökig, csütörtök este visszamegy és péntek jön haza.

Én nem tudok vele aludni kedden, mire közölte, hogy ez nem igaz, hogy én nem használom ki az együtt töltött időt.

Az egész nyár úgy telt, hogy minden másnap nála aludtam.

Ő ezt természetesnek veszi. Nem élünk együtt, ő nem aludhat nálunk(családi okok), nekem nincs önálló keresetem még, egyetemista leszek jövőre.

Nekem elég kellemetlen, mert a családja nem engedi, hogy bármivel is beszálljak, tehát teljesen ingyen vagyok ott. Ha viszek valamit, egy üveg vizet, akkoris közlik, hogy MINEK MERT NEM KELL.

Amikor közlöm, hogy nem tudok ott aludni kiveri a hisztit, hogy értme jön akár éjfélkor is, és miért nem tudok én ott aludni, milyen fontos dolgom van itthon.

20 évesen IMÁDOM, de mellette van magánéletem, szeretek itthon olvasni, vagy néha-néha meglenni, mire a válasza, hogy arra ott a többi nap.

De hát könyörgöm, nem tudok random alkalmazkodni, hogy ő benyögi a semmiből, hogy most csak úgy haza jön és jöjjek át.

Anno az exei kb. hozzá költöztek, így neki ez a természetes, az én családomban viszont NEM.

Jogosan akad ki?

Sokszor ha nem alszom ott vagy csak sétálni mennénk az se jó neki, már a kapcsolat eleje óta azt akarja, hogy 0-24-ben vele legyek, mert én jelentek neki mindent. EZ nagyon jó. Csak nem érti meg, ha nemleges választ adok.


2017. márc. 27. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Bárcsak az én barátom lenne ilyen. Én meg ezt a ragaszkodást igényelném...

Egyszerűen eltérőek az igényeitek, ha nem beszéltek erről, akkor ezt egyikőtök sem fogja tudni hosszú távon elviselnk

2017. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformák az igényeitek és ez hosszútávon sok súrlódást fog még okozni.
2017. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem kb. 2 es fel evbe telt ezt vegleg megunni.
2017. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
En is kiakadnek, ha nem elnenk egyutt es a parom ilyen indokokkal mondana le az egyutt alvast, hogy hat o most otthon akar olvasgatni, lol. Arra tenyleg ott a tobbi nap, mellesleg egymas mellett is lehet olvasgatni, mi egyutt elunk es boven jut ido ettol fuggetlenul akarmilyen maganyos elfoglaltsagra is.
2017. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van, kell a magánszféra. Nekem is elég, ha 24-ből, 48 órát van velem a párom, a többi időben, akár olvashat is.
2017. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Na hát ezt én se érteném meg. Ha van lehetôség talalkozni, ami ugy tunik nem sokszor van ki kell hasznalni. Tenyleg ott van a tobbi nap az ilyen maganyos elfoglaltsagokra.. Ertem en hogy ne o ossza be az idodet, de egy kapcsolatban oda vissza engedni kell :) es ezt nem kene megeroltetonek erezni. Ha o is enged ilyen teren akkor te is engedhetsz. Barcsak az en baratom is ilyen lenne :D
2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként akár úgy is tudsz olvasni, hogy együtt vagytok. Nem tudom, nálatok hogy zajlik, de azért nálunk - igaz együtt élünk - sok az üresjárat, mikor nem beszélünk egymással, csak ott vagyunk egymás közelében és mindenki teszi a maga kis dolgát.
2017. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

"Amikor közlöm, hogy nem tudok ott aludni" - nem nem tudsz, hanem nem akarsz.

Ennyire kellemetlen a családja, vagy ennyire ragaszkodsz a megszokásaidhoz?

De nem látok itt hosszú, boldog jövőt.

2017. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Én egyetértek a pároddal. Nekem is ez lenne a normális.
2017. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Normális a barátod. Értékeld!
2017. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!