Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elképesztően bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elképesztően bunkó volt, ti ezek után hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon rosszul lett a kutyánk (igazából az enyém, az én nevemen van, de amúgy közös) nem bírt lábra állni, nyöszörgött és zavarodott volt. Iszonyatosan megijedtem, persze ez este 10 órakor történt, se orvos, se ügyelet, úgyhogy minden létező telefonszámot felhívtam, a barátom meg feküdt az ágyban és nyugodtan youtube-ozott... Aztán amikor feltűnővé vált számára is hogy baj van akkor meg nem az hogy ő is telefonált volna vagy keresett volna orvost, hanem még elkezdett nekem okoskodni hogy adjak tejet a kutyának mert falun azt szoktak... Meg hogy felhívtam-e már azt az orvost meg amazt az orvost, már ott sírtam és kértem hogy ne okoskodjon, hanem segítsen, de csak nem bírta abbahagyni... Amikor jobban lett a kutya el akartam menni wc-zni, mire rámförmedt, hogy nehogy otthagyjam már a kutyával, mert ő mit tudja hogy mit kell vele csinálni... Este semmit nem aludtam, virrasztottam a kutya mellett nehogy megint rosszul legyen, erre is elkezdett morogni hogy jaj ő nem bír aludni, jaj de fáradt lesz ő reggel, minek lesem a kutyát...

Ma elvittem az állatorvoshoz, kapott gyógyszert, úgyhogy most már minden rendben van a kutyával. Felhívott a barátom is, hogy mi a helyzet, elmondtam nagy vonalakban. És akkor elkezdi kérdezgetni, hogy "jaj bittos cejetc?" meg "jaj jól van most már mucikám? (a kutya)" és most kb köpni nyelni nem tudok...


2017. márc. 27. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Az élet nagy problémáit olvashattuk az imént.

nem tudom elhinni hogy egyesek hogyan tudják ilyen bonyolultan élni az életüket.

2017. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod? És ha kutya helyett kisbaba van rosszul és történik ez??
2017. márc. 27. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Hat én nem fűznék hozzà nagy reményeket ezek utàn !Ha gyereketek lessz akkor majd velük is igy fog viselkedni okoskodik de tenni nem tesz semmit!?
2017. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
De ha te sem talaltal orvost meg akarmit, akkor kit hivogasson? Elmondta, amit o tudott, tobbet mit csinaljon, ha meg te sem tudtal volna tobbet csinalni, mert egyszeruen nem volt kit felhivni erdemben? Egyszeruen csak rosszul kommunikaltatok.
2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
1-es ebben semmi bonyolult nincsen csak te fogod fel könnyelműen a dolgokat !
2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Én is arra gondoltam, hogy ha gyerek, vagy te lennél beteg... bajban ismerszik meg az ember... az a infantilis beszédmódja meg eleve piros lap!

Visszataszító.

2017. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Miért, mit kellett volna tegyen? Zokogni a kutya mellett?

S az miért okoskodás, hogy megkérdezte, felhívtad - e az orvost?

2017. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az...

De hát én se tudtam kit hívni, mert még a környéken se rendelt senki, hát Google és minden telefonszámot felhívtam amit csak tudtam, hogy legalább adjanak már valami tippet, hogy reggelig kihúzza a kutya. Ebben segíthetett volna, hogy ő is telefonál, ahelyett hogy magyaráz...

2017. márc. 27. 15:21
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Az is lehet hogy nem nagy àllat baràt ez nem azt jelenti hogy gyerekeivel is igy fog majd bànni csak nagyobb valószínűséggel nem lesz odaadó segítőkész !Az élet vagy megtanitja rà vagy ilyen marad!
2017. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Javasolnám hogy Pumped Kitty vagy ilyesmi néven filmesítsétek meg. Garantált a médiakarrier.
2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!