Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben imádta, ha sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben imádta, ha sokat puszilgatom, ma meg letolt, hogy túl sok vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk már 2 hete, aztán örömet akartam ezzel neki szerezni, hogy puszilgatom és szeretgetem, de mikor elment, akkor azt írta, hogy kicsit sok voltam. Régebben mosolygott és élvezte, ha ezt csinálom. Csókolózni sem akart, csak puszikat adogatott szájra, hiába próbálkoztam.. Mi ez?
2017. márc. 27. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tőle kérdezed meg?


Számos oka lehet, íme pár:

- lehet, hogy rossz napja volt.

- lehet, hogy már nem olyanok az érzelmei feléd, mint régen.

- lehet, hogy szimplán nem volt ehhez kedve.

- stb

2017. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt olyan hangulatban vagy máshol járt az esze.

Nem volt lehangoltabb a megszokottnál?

3. fél kizárva?

2017. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Engem rövid távon felidegesítenél ezzel a puszilgatással, meg az ilyen szintű problémáiddal, amit ki is kell írnod. Szerintem ő is rájött erre.
2017. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem tudja mi van vele, nem érti.
2017. márc. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!