Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exhez szekluálisan vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhez szekluálisan vonzódom, az új páromhoz ragaszkodom, "szeretem". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szia.Volt exemmel 3 évig voltunk együtt.Sok baj,volt vele,de én ugy érzem,még érzek valamit,se tudom semmi értelme,de ő igérgeti megváltozik,igy ugy szeret.A mostani férfi,akit megismertem kb 3 hónapja,tényleg szeret,és én is lassan ugy érzem szerelmes vagyok .De az ex,vissza akar kapni,mindig ir sms,igy ugy megváltozik.Én nem hiszek neki.Csak nem tudom mit tegyek.Exemet nem akarom megbántani,de az uj pasimat sem.Légyszi segitsetek.Tudom egyedül kell döntenem,de hátha kapok egy kis löketet töletek....Köszönöm.Csak normális választ várok.
2017. márc. 28. 00:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szexuálisan,bocsánat!!!
2017. márc. 28. 00:44
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ezért nem kéne összejönni emberekkel amíg le nem zárjuk az előző kapcsolatot, mert akkor nagy eséjjel ez lesz. Az exed gondolom te tetted lapátra, mert nem volt számodra megfelelő. Ha igazat mond és megváltozik, akkor már nem ugyan az az ember lenne aki iránt még érzel valamit. Gondolom a személyiségében gyökerezik ami neked nem tetszett, mert a vécéülőkét egye fene alapon lehajtja az ember, ha nem akar szétmenni. Azt mondom ezért, hogy tarts ki az új mellett ha már így alakult.

30/f

2017. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom,és köszönöm.Én is igy gondolom,de sajnálom az exet.
2017. márc. 28. 00:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszu lenne itt leirni.De...fogalmam sincs mit tegyek,én felajánlottam legyünk barátok...nem hajlik rá,én mondtam neki,ha aszeretné boldogsságom mullik ezen,akkor felejtsen el.De neki nem megy....
2017. márc. 28. 01:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Senki más?????
2017. márc. 28. 01:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerelem
2017. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Nagyon hosszu lenne itt leirni." Akkor írd le privátba, éjszakás vagyok, fennt leszek :D.
2017. márc. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi idősek vagytok?

Szeretem maradj a mostaninál... okkal lett vége a réginek. Az, hogy szexuálisan vonzódosz, hát... ha ez alapján döntesz akkor van egy rosszhírem. Nem ez az elsődleges dolog szerintem.

2017. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyan dolog nem létezik, hogy másért megváltozunk. Olyan dolog van, hogy saját magunkért változunk meg.

Exed nem fog megváltozni, jól tudod.

Egy kapcsolathoz két ember kell, és ez a felállás az új pasival van meg. Ha párkapcsolatot szeretnél, akkor csak az új jöhet szóba, te is tudod...

Szóval ne picsogj, hanem lépj a tettek mezejére! Legnagyobb rossz, ha hitegetsz másokat, fejezd be!

2017. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
szerintem hagyjd ott mindkettőt ha már gondolkoznod kell rajta melyiket válaszd akkor igazábol egyiket se szereted az elsőből eleged lett a második meg csak pótlék, legyél egyedül pár hónapig vagy akár fél évig is és majd utána keress valakit tiszta lappal
2017. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!