Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az egész kapcsolatnak, ha sosem látjuk egymást, csak heti 1x?

Figyelt kérdés

Bátorkodtam a felnőtt kategóriába írni, mivel felnőtt emberek véleménye érdekel.

18L a barátnőm, 3 hónapja vagyunk együtt. Ugye itt az érettségi és a szülők nem engedik "pasizni". Tehát nem mehetek át és ő is heti kb 1x szokott átjönni hozzám.. Érettségi egész június végéig van, elvileg júliusba is lesz, de mindegy, én akkor diákmelózok, akkor meg azért nem fogunk találkozni. Augusztus lesz az a hónap, amikor mindketten szabadok leszünk. Aztán egyetem mindkettőnknek, 100 kilóméterre egymástól. Van így értelme az egésznek? Ő állítása szerint igazából sokszor lusta is találkozni, van, hogy ezért nem jön át. Ilyen létezik? Vagy ez csak egy idióta kifogás és nem is szeret, csak jó időtöltés vagyok a számára?


2017. márc. 29. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma is jött volna át, ő kérdezte, hogy jöjjön-e át, mondtam, hogy persze, de napközben írt, hogy nem tud jönni, mert rengeteget kell tanulni. Erre akárhányszor felnézek facebookra, mindig fent van.
2017. márc. 29. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok értelme nincs. Főleg ha egyetemista lesz ő is... Előbb-utóbb szakítás lesz, de szubjektív vélemény csak, nem kötelező megfogadni..
2017. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az utóbbi: jó időtöltés vagy neki. Anno a párommal mi is 100 km-re egymástól tanultunk az egyetemen, de péntektől vasárnapig, vagy amíg vissza nem kellett valakinek menni, addig együtt voltunk. Akkor mi lesz veletek vizsgaidőszakokban? Meg közben? Az egyetem tele lesz ZH dolgozatokkal meg prezentációkkal, előadásokkal. Akkor azért nem fogtok találkozni? Ja, meg mert dolgozol? Mostanra már a párom is dolgozik és van, h hétköznap megáll nálam 1-2 órára és a hétvége együtt. Ez nem megoldhatatlan dolog. Nem mondom, h könnyű összehozni a találkozásokat, de mindent meglehet oldani...
2017. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy az embernek be van kapcsolva a facebookja, miközben tanul, az sem az ő hibája, hogy a szülei nem engedik, bár ellenállhatna picit. A diákmunkának sem kellene kizárnia egy párkapcsolatot. Az, hogy lusta találkozni az már nagyobb baj. Az azért enged némi aggodalmat az egyetemi évekre nézve.
2017. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak heti 1x tudnék találkozni a barátommal, akkor nincs az a tanulásmennyiség, ami ne várhatna holnapig :) És ezt egyetemistaként mondom, az érettségi semmi, én 2 hetet tanultam előtte és egy 4-es kivételével kitűnő lett, bőven nem kell rá éjjel-nappal tanulni, ez szerintem csak kifogás. Ha nagyon akarna látni, megoldaná, különben is, 18 éves, már nem a szülei dolga lenne, hogy beosszák az idejét.

20L

2017. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok ezekkel, én vizsgaidőszakban is mentem nála, ha nem voltak otthon és hívott.. Ma sem voltak otthon, csak ő, ez utólag derült ki, de kint találkoztunk mégis, a szabadban.. Fel sem hívott nála. Eddig mindig pedig. Az érettségire én 2 napot tanultam, 1 ötösöm és 1 hármason lett, a többi négyes. Most is fent van, akárhányszor nézek fel. Ha 15 percenként, akkor 15 percenként van fent, ha óránként, akkor óránként és ír is, képeket küld, szóval nem is tagadja..
2017. márc. 29. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig szakíts vele, míg nem fog félreqrni az egyetemen. Nincs értelme ilyen kapcsolatnak, ha lusta is hozzád.
2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!