Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ok nélkül féltékeny férfival?

Figyelt kérdés
Az idegeimre megy..állandóan azt hatogatja,hogy el fognak szeretni tőle,meg majd otthagyom,gyanakszik,sajnáltatja magát. SOHA nem csalnám meg,szeretem,van gerincem,még életemben nem csaltam meg senkit. Tényleg semmi oka rá hogy féltékeny legyen. Ha kiöltözöm egyből megy a "kinek öltöztél ki". Meg sem fordul a fejében,hogy neki..önbizalomhiányra gyanakszom. De folyton dicsérem és bátorítom,akkor miért nincs neki és miért így éli ki ezt?

2017. ápr. 3. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jól gyanakszol, ez az ő önbizalomhiányából fakad.

Ha nem tudsz rajta segíteni, akkor hagyd, mert úgy is rá fog menni a kapcsolatotok. Így nem lehet élni, a szerelem bizalmon alapul.

2017. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezen te nem tudsz segíteni, ezen csaknő maga tud valtiztatni kemény kitartó munkávval.
2017. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amit láttam a környezetemben, ez nem változik. Sajna, azt is látni, ez, teljesen megöli a kapcsolatot. Mivel ezt nem lehet bírni a végtelenségig, beigazolódik gyanúja, hogy elfogod hagyni, amitől még gyengébb lesz az önbizalma, mert őt mindenki elhagyja.
2017. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kétféle féltékeny pasi létezik:

- Aki bizonytalan magában, mert nagyon tapasztalatlan és ezzel megőrjíti a másik életét

- Aki maga is félre jár, de nem akarja, hogy párja is azt csinálja.

2017. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem fogom elhagyni,mert szeretem. Sok mindenen mentünk már keresztül,én nem leszek a sokadik aki bántja,mert nagyszerű ember ettől eltekintve. Erről kéne valahogy leszoktatni,vagy csinálni neki önbizalmat vagy nem tudom. Arra is gondoltam,hogy majd ha látja hogy 5-10év múlva sem hagytam el,akkor megnyugszik végre..
2017. ápr. 3. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Így, 5-10 év, kívánok hozzá hatalmas kitartást, lelkierőt.
2017. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mit lehet vele csinálni? El lehet küldeni határozott ultimátummal pszichológushoz, vagy ha nem akarsz egy ilyen baromállat tévképzetei miatt hosszú távon szenvedni, akkor ott lehet szépen hagyni és keresni egy értelmileg és érzelmileg is fejlett embert, akivel nem lesznek ilyen problémáid.


Az egy igen ostoba és naiv gondolat részedről, hogy ha vársz 5-10 évet, akkor majd megnyugszik.. Előbb agyonver és elzár mindenkitől addigra, elhiheted. De láthatóan te azok a nők közé tartozol, akik szeretnek szenvedni és akiknél a "de szeretem" egy valid kifogás arra, hogy önként és dalolva magukra vállalják a lábtörlő mártír szerepét, úgyhogy nem tudok mást mondani, minthogy további kellemes szenvedést a hulladék selejt hapekod mellett, biztosan megéri.

2017. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ypszilon1980 ***** válasza:

Persze meg kell próbálni megoldani,de ha sikerül is,nagyon nehéz.

Nekem egy volt barátnőm volt ilyen,soha eszembe nem jutott volna megcsalni,már azért sem,mert nekem nagyon tetszett.Aztán jöttek az ebből fakadó viták,a magyarázkodás megint csak olaj volt a tűzre,szakítottunk.Remélem nektek sikerül kezelni ezt a helyzetet.

2017. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kicsi a fa..a! Ha igaz is akkor okkal fél! :D
2017. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Optimista vagy, ez betegség, és magától nem javul, mint semmi sem.

5 év múlva már pokollá fogja tenni az életedet.

Nem tudsz változtatni rajta, a fején belül van az ok.

2017. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!