Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk egy pár.

Kb 2 éve ismerjük egymást, többször kezdeményeztem a leányzónál mire kötélnek állt, állítólag volt valakije az elmúlt hónapokban, de soha senki sem látta. Egy helyre járunk táncolni(versenytánc), szinte minden héten találkoztunk, sokat beszélgettünk. Kb fél éve jöttünk össze, 3 hónappal ezelőtt kezdeményezte, hogy együtt is versenyezhetnénk, bár magasabb osztályos voltam, de belementem, az addigi partneremmel megszakítottam az edzést, aki ezek után abbahagyta a táncot(volt nem kevés lelkiismeret furdalásom).

A mai nap lementem edzésre és ott volt egy srác, akit eddig még nem láttam és a párommal gyakorolt, nem csináltam belőle nagy ügyet. Végig ment a vezetett óra,majd a végén megint odajött hozzánk és megkérdezte, hogy táncolhat-e a párommal. Nem értettem a dolgot, de igent mondtam. Miközben táncolnak odajön az oktató(akivel 2 éve ismerjük egymást, a partnerem nála kezdett), hogy mi a véleményem róluk, szerintem is passzolnak egymáshoz?

Köpni-nyelni nem tudtam, csak habogtam. Folytatja a tanár, hogy múlt héten mutatta be őket egymásnak,mint leendő táncpartnerét. Mondom az érdekes, mert én nem tudok róla, de azért köszönöm az infót. Befejezték a táncot és jön a párom, aki a táncpartnerem is, hogy milyen jó a sráccal táncolni és mennyire élvezi. Visszakérdezek, hogy akar-e valamit mondani, erre síri csönd. Elmegyek öltözni és a végén odajön hozzám, hogy beszélnünk kell. Amint meghallottam kifordultam a teremből és otthagytam.Most írt egy SMS-t, hogy üljünk le megbeszélni a dolgokat......

Nagyon ideges vagyok!!!!!!!!!!!!!!



2017. ápr. 3. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál? Ez a lány végig játszott veled, kihasznált, szamár voltál, amíg mást nem talált.
2017. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezed, mit tennénk a helyedben. Nos, én leülnék vele megbeszélni a dolgokat. Párkapcsolatban vagy, akármit is tett a lány, szerintem meg kell beszélni a dolgokat. Aztán majd meglátjátok, hova tovább, ha szeretnél szakítasz vele...

19/L

2017. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mire számítottam? Mindenre csak erre nem.
2017. ápr. 3. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nem akarok vele beszélni, hozott egy döntést amit szándékosan "elfelejtett velem közölni", nem volt kíváncsi a véleményemre. Ha azt előre közli, akkor is remegett volna a léc, valószínűleg nemet mondtam volna, de akkor legalább nem égtem volna mindenki előtt.
2017. ápr. 3. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

a fagyi visszanyalt

te dobtad az előző partnered, most te kerülsz lapátra.

tanulj belőle.

2017. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most te egyedül maradtál a táncban? Úgy hogy miatta hagytad ott a régi táncpartneredet? Hát nem gyengén pofátlan a csaj...

Nyugodj le, próbálj vele beszélni, aztán én a helyedben megkeresném a régi táncpartnerem és sűrű elnézések közepette megkérném, hogy táncoljon újra velem.

2017. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pofátlanság, amit művelt, de szerintem is az a legtisztább, ha beszélsz vele. Majd írd meg mi volt!
2017. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este felhívtam és közöltem vele, hogy részemről vége a dolognak, nekem ez így nem megy. Nem tiltakozott, csak annyit mondott sajnálja a történteket, amit így utólag belegondolva erősen kétlek. Van néhány holmija nálam azt már becsomagoltam és beviszem a munkahelyére, nem akarok vele többet találkozni. Nem hiszem hogy felveszem a volt táncpartneremmel a kapcsolatot,mert anno megbántottam és nem akarom ezt újra feltépni, több hónap telt el azóta, szerintem ez így helyes. Nem aggódok amiatt, hogy ne találnék mást helyette, de ami biztos, hogy egy másik egyesületben folytatom.
2017. ápr. 4. 09:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Van aki azt kérdezte privátban, hogy miért nem választom ketté a táncot a magánélettől? Nekem ez nem megy, ha valaki a megkérdezésem nélkül keres másik partnert majd úgy tesz mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga mindezt 10 ismerős ember előtt, egyszerűen nem tudok tovább bízni benne. Ha előtte kidobott volna és a következő nap meglátom egy másik sráccal,akkor nyomban kifordulok és nem égetem magam egy csomó ember előtt.
2017. ápr. 4. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy kidobtad.

Csak egy ötlet volt a régi táncpartnered, de talán jobb is, ha nem téped fel a sebeit, igazad van.

Sok sikert a továbbiakban!

2017. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!