Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus változás. Bevállaljam?

Figyelt kérdés

mell alá érő hosszú, fekete hullámos hajam van.

Régen sokat piszkáltak a hajam miatt, hogy milyen nagy, milyen száraz. Anno elkezdtem festeni burgundira, és rendbe szedte a hajam(illetve persze vágattam rendszeresen).

Most viszont a fekete, HIÁBA ÁLL JÓL, tönkretette a hajamat. A párom imádja a feketét, de széttört a hajam, és a barna festéket ledobja, így vissza se tudom csinálni.Most pénteken megyek a fodrászhoz.

Évek óta gondolkozom a rövid hajon, de a párom nem pártolja, én viszont nagyon akarom. Felszabadulnék.

Szeretem a páromat, ugyanakkor nem érti meg, mennyi macera van a hajammal, és mellesleg egészségtelen a hajam. ha nem tetszik, visszanő.

Szerinte nekem nem állna jól...de hát így sosem tudom meg.

A neten olvasgattam hasonló dolgokat, ahol azt írták a válaszadók, hogy akkor fogadjam el, ha elhagy, mert elmúlt a szexuális vonzalma felém, hiszen nem így ismert meg. Ettől félek egy kicsit.

De akkor sose próálhatom ki, ha vele akarok maradni? Ki mit mond?

Nem akarom már festeni, de nagyon sok az elhalt rész. MIndenki azt mondja, hogy a fodrász sokat vág és túloz: nem. Nem túloz. Én magam látom a hajamon, hogy vállig érőre kellene vágatni. De akkor meg már rövidebbet csinálnék.

A párom szerint a válligérő sem jó. :D


2017. ápr. 3. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, ha ezért elhagyna, akkor nem is szeret igazán.

A másikat nem csak a külseje miatt szeretjük. Tény, hogy az fog meg először (általában), de utána a személyiség az, aminek "oda kellene kötnie" a másikhoz első sorban, és nem a kinézetnek. Ha ez nem változik ebbe az irányba, akkor ott gondok vannak. Ráadásul itt nem arról van szó, hogy valami véglegeset tennél magaddal (pl plasztika), hanem kb 1-2 évet kéne "kibírnia" úgy, hogy nem pont úgy nézel ki, mint amikor megismert.


Arról nem is beszélve, hogy ha nem érti meg, hogy ÉN így rosszul érzem magam a bőrömben, arról nem is beszélve, hogy a hajam csúnya és károsodott, egészégtelen, meg a sok festetés is, akkor meg ő vehetné a kalap-kabátot.

A hajnak igenis kell x időnként egy felfrissülés, mikor nem festik, amikor újra élettelteli lehet és visszanyeri az egészséges kinézetét.

2017. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ne az döntsön hogy a párod mit akar, hanem az hogy te mit akarsz. Saját életed, saját hajad. Ha így akarod, vágasd le, ne görcsölj ezen. Ha meg ezért hagy el a párod...jobban is jársz mert kiderül hogy balfék.
2017. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte, tartalmas válaszodat.

Valahol én is így gondolom. Buta voltam, hogy tönkretettem, de hát már nem tudom visszacsinálni, ráadásul elsősorban neki akartam tetszeni, mert ő mondogatta mindig, hogy próbáljak ki valami újat.

Viszont mivel még 21 éves vagyok, nem akarok egész életben csúnya hajat, ráadásul annyi gyönyörű , vagány, nőies rövid haj van...mikor ha nem most? :)

2017. ápr. 3. 20:11
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, Kedves 2.! :)

Megnyugtattatok.

Azért remélem, nem ilyen gyenge lábakon álló kapcsolatunk van. SZombaton találkozok vele, szóval kiderül majd.:)

2017. ápr. 3. 20:11
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Van egy oldal, a taaz.com.

Kell egy fénykép, és kipróbálhatod, hogy állnak a különböző frizurák, színek, sőt legutóbb smink is volt.

Kiderítheted, hogy állna a rövid haj. Elég élethű, nem csalóka a program ilyen szempontból. Esetleg megkérdezheted őt is, hátha tetszik neki.


Egyébként meg taktikázz: vágass belőle csak 3 centit. De azt havonta. ;) Észre se veszi, hogy egyre rövidebb, mikor igen, az a pár centi hamar visszanő, amit hiànyol.

Addig pedig kérd meg, hogy ő vegyen hajápolási termékeket. (Később kifizeted, ha külön kasszán vagytok.) Ha szembesül vele, hogy mennyibe kerül havonta, hogy a hajad hosszú maradjon, lehet, hogy megérti a frizuraváltást is.


Az szerintem baromság, hogy a haj miatt elmúlik a vágy, meg ilyenek. Mi nők se ábrándulunk ki, ha a férjünk kopaszodni kezd, pedig nekünk se ez a zsánerünk. ;)

2017. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. A férjemnek fenékig érő raszta haja van. Imádom, de már sok macera van vele, így szeretne megszabadulni tőle. Így ismertem meg, sose láttam rövid hajjal. Nagyon ellenkezem, nem is tudom milyen hiányt éreznék, ha levágatná, DE... az emberbe szerettem bele, nem a hajába. Ha mégis úgy döntene, hogy megszabadul tőle, akkor is ugyan úgy fogom szeretni és meg sem fordulna a fejemben, hogy ezért megharagudjak, vagy kiszeressek belőle.

Remélem, ha meglátja az új frizurádat, akkor rájön, hogy nem érte meg a kislányos hisztije :)

2017. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyszer minden nőnek le kellene vágni. Megtapasztalni, hogy milyen nem másoknak megfelelni. Tényleg felszabadító. Nekem csak annyiban hiányzik a hosszabb, hogy nagyon szerettem fonni, soha nem hordtam kiengedve.


Kiskoromban volt utoljára nagyon rövid, mint most, akkor is azt élveztem, hogy reggel végigsimítom a hajam, és csupasz a tarkóm. :D Nem tudom, miért, tök jó.


A poén az, hogy szinte mindenki letegez. A tesómmal is ez volt, mikor pixie-je volt, mindenhol személyit kértek tőle.

2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Jól esik olvasni a soraitokat. Köszönöm!! :)

Még külön kasszán vagyunk, nem élünk együtt, így nem is látja a hajápolási procedúráimat, és nyüglődéseimet, csak mindig piszkál, hogy ejj de szálas a hajam. :)

Ez a havonta vágatás jó ötlet, De akor vagy 4-5x kellene elmenni, annyi pénzem meg nincs.

Mármint, nem adnék ki annyit rá, úgy mondom. Ígyis sok mindent tettem a hajamért, minden létező csodaszert kipróbáltam. A törött végeken csak az olló segít.

2017. ápr. 3. 20:19
 9/25 A kérdező kommentje:

Nekem elég fiatalos arcom van, lehet még fiatalabbnak tűnnék, de szerintem ez is lehet szexis meg "dögös".

Meg kell tanulnom hordani és viselni egyszerre. :)

Neki is le kellett vágnia a haját(rövid haja volt, de kopaszra), és elég furcsán állt neki, mégsem ábrándultam ki egy percre sem.

2017. ápr. 3. 20:20
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem tudhatod előre hogyan fog reagálni, ha meglát rövid hajjal.

Lehet tetszeni fogsz neki, lehet nem, viszont hülyeség lenne mások kedvéért olyan hajat viselned, amivel már csak nyűglődsz.

2017. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!