Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb korkülönbségű párok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbségű párok! Mikor vállaltatok gyereket? Működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én (nő), 10 évvel vagyok fiatalabb a páromnál. Ő már gyereket szeretne én várnék vele 1-2 évet. Nálatok hogyan működik? Vagy ha még nincs gyermeketek mikorra tervezitek? Hány évesen?

2017. ápr. 3. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok, mert nem biztos működne és mióta vagytok együtt?
2017. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok 3 évig voltam együtt a most 32 Illetovel

En meg sulizom, de szerettünk volna gyereket egymastol meg ha ez nem is volt nyíltan kimondva, mert hülyék voltunk és vagyunk mind a ketten. Ő neki a heppje az volt hogy 35 éves koráig ha lesz legalább egy gyerek lesz ha nem akkor később nem kell neki. (Nem tudom hogy pillanatnyi elme elborulasa volt ez neki mert ennyire konkrétan soha nem beszeltunk róla tobbet). Én is szerettem volna gyereket pár év múlva miután dolgoztam normálisan egy kis idot és addigra ha jól alakult volna minden.. ez kb. 3-4 év lett volna.

De azóta nem vagyunk együtt igénybeli kulonbsegek miatt.

Ő neki a szexhez való hozzaallassaval voltak problemak neki meg az hogy nem cselednek szulettem és nem tettem mindent a segge alá és nem tudtam azt a minőséget hozni mint amit az Esesanyjatol megszokott. (hozzatehetnem 20 évesen, amit meg igen azt emg nem ertekelte.)

2017. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
mi egyáltalán nem szeretnénk 26L 40F
2017. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
13 év korkülönbség. 23 éves voltam mikor az első gyerekünk született (majd még kettő). Mind a ketten vágytunk már gyerekre, ha bármelyikünk is várt volna még pár évet inkább, az se lett volna gond :) mi akkor 5 éve voltunk együtt, abból 4-et együtt éltünk már.
2017. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem akarok gyereket, amíg én, legbelül a szívem mélyén nem érzem magam felkészültnek rá, és ebben nem befolyásolhat az, hogy a párom már bőven vágyik babára. A picinek, kettőnknek ártanék, ha siettetném magam, és szerencsére a párom ezt maximálisan megérti. Szóval ezzel még várunk 1-2-3 évet. 24 vagyok, ő pedig 31, 3 éve együtt, boldogan, a kapcsolatunk mondhatni idilli. Májusban összeházasodunk.
2017. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

30 leszek, párom 39 lesz, és van egy 15 hónapos gyerekünk.


30F

2017. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!