Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt a párommal, viszont az utóbbi években egyre inkább megfogyatkozott az együttlétek mennyisége. Fogalmazhatunk úgy is, hogy nincsen. Én már többször említettem neki, hogy ez így nem lesz jó, ha nincs közöttünk testi kapcsolat. Próbáltam vele beszélni, hogy ő miért nem kezdeményez soha, nem igazán tud rá választ adni. Állítólag a külsőmmel nincs problémája, nem is változtam meg egyébként. Én már unom az elutasítást ezért újabban nem kezdeményezek.. Már besokaltam. Van egy hitelünk is, de ez nem sokat változtat a dolgokon. Szerintetek hogyan tovább?
2017. ápr. 4. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha próbáltad vele megbeszélni,akkor ennyi.

Ha nem változik semmi úgy is lesz valakid aki megszeretget majd:)

2017. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Gyerek van? Ha nincs, akkor lehet ideje lenne kicsit emelni a kapcsolat szintjén, mert 10 év az elég sok idő.


Húgom is 10 éve van együtt a barátjával, vergődnek jobbról balra, mind a kettejüknek van munkája, de össze nem költöznének...Bár lehet év végén már megejtik, mert a fiú már kezdi unni az otthon élést így 25 év után.

2017. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, házasságról nem esett még szó. De 0 szexnél ez nem is biztos, hogy jó ötlet
2017. ápr. 4. 12:44
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

"Gyerek van? Ha nincs, akkor lehet ideje lenne kicsit emelni a kapcsolat szintjén, mert 10 év az elég sok idő."


Hja, egy ennyire bizonytalannak tűnő helyzetbe még gyereket is... nooormális?

2017. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nálunk én, a pasi, az aki mindig feldobja a szexet valamivel. Párom is nagyon szereti, de ha rajta múlna újítások csak nagyon ritkán lennének, és az is csak apró lépések.

Valakinek ezt a terhet fel kell vállalnia és elfogadnia, hogy csomó elutasítás és energiabefektetéssel jár az egész.

Amúgy nálunk nagyon feldobta a szexjátékok az egészet, de inkább olyat találj ki amit te élveznél szexben ÉS TE tudod irányítani (szóval ne olyat, hogy "arra vágyok a párom ezt meg azt csinálja", hanem amit te kontrollálsz)

2017. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze, tok jo otlet egy problema melle meg bedobni egy gyereket is XDdD
2017. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Akkor meg minek vannak együtt, ha semmi sincs? Leakarnak élni egy életet tinglitanglizással? Egy kapcsolat akkor jó, ha fejlődik, változik, új szintekre emelik. Ha ez nem történik meg, akkor csak egymás idejét rabolják, miközben semmi sem történik már évek óta.


Menni kell akkor a kapcsolatból, ha változás nincs, vagy valamelyik fél nem akar változtatni.

2017. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

7# Most a szex volt a problema, nem az, hogy nem fejlodnek. Van aki egyaltalan nem is akar gyereket, attol meg lehet tok jo a kapcsolat.

Es ha nincs szex es ez a gond, akkor nem ertem es szerintem masok se, erre hogyan megoldas egy baba :DDDD

2017. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem az a helyzet, hogy nem változatos, hanem az, hogy nincs.
2017. ápr. 4. 12:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem jó ami van, változtassatok. Ez az alapja. Ha a párod nem akar változtatni, akkor lehet vége a kapcsolatnak, mert ez nem fog sehova sem vezetni, hanem ahogy írta az első válaszoló, idővel jön más, aki majd megszeretget téged. Vagy a párod. Vagy már szeretgeti őt valaki, csak nem tudsz róla.
2017. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!